Renginiai Šiandien Vilniuje

Viso renginių: 2

Domina renginiai Šiandien Vilniuje? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Vilniuje! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Šiandien nors didelio pasirinkimo ir nėra, tačiau keli renginiai vyks!

Renginiai Vilniuje | Renginiai Vilnius | Renginiai šiandien Vilniuje | Kas Vyksta šiandien Vilniuje | Šiandien Vilniuje | Studentų Renginiai šiandien Vilniuje | Jaunimo Renginiai šiandien Vilniuje

Renginių, vykstančių šiandien Vilniuje sąrašas:

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Pavilijonas”
ŠiandienSekmadienį
17:00 val.

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Pavilijonas” - „Muzika sušildo”:

MUZIKA SUŠILDO @Paviljonas Ir vėl sugrįžtame su dainomis, tad kviečiame ateiti į Paviljoną bei praleisti sekmadienio pavakarį su gausiu jaunų talentingų dainininkų, kurie atsidėkodami savo šeimos nariams, draugams ir visiems visiems, kurie juos myli ir palaiko, šildys mus visus atlikdami populiariąsias dainas. Pasijauskime viena didele ir neabejinga muzikai šeima. Dalyvauja Rūtos Švipaitės - Pocės mokiniai. Dalyviai ir dainos bus paskelti jau greitai!

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Brodvejus”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Brodvejus” - „Sekmadienio karaoke!”:

Kiekvieną sekmadienį Brodvėjaus Pub'as kviečia į KARŠČIAUSIĄ ir bene GERIAUSIĄ visoje Lietuvoje KARAOKE VAKARĖLĮ!!!! VISI DAINUOJANTYS AUTOMATIŠKAI DALYVAUJA ŽAIDIME IR TURI GALIMYBĘ LAIMĖTI PUIKIŲ PRIZŲ !!! 15eur. SĄSKAITĄ BARE, ALAUS BOKŠTĄ, ŠOTŲ PADĖKLUS, DVIGUBUS PAKVIETIMUS į pasirinktą Brodvėjaus naujo sezono KONCERTĄ, BILIETUS į kiną ir daug kitų !!! ;) Iškart po KARAOKE vakarėlio ŠOKIAI su DJ!!! RUOŠK AVALYNĘ - ŠOKIŲ MARATONAS NEIŠVENGIAMAS ;) BUS SMAGU, SUSITIKSIM sekmadienį ;) !!! Visą naktį jūsų laukia specialūs baro pasiūlymai, geriausios nuotaikos ir smagiausia publika!!! Duris atveriame nuo 20 val. Karaoke pradžia 21:00 val. Registracija vietoje pas vedėją! ĮĖJIMAS NEMOKAMAS! BEST KARAOKE NIGHTS EVERY SUNDAY AT BRODVEJUS PUB!!! ♫♪♫ SPECIAL PRICES, DISCOUNTS FOR STUDENTS. FREE ENTRANCE!!!

Komentarai apie renginius šiandien Vilniuje

Parašykite komentarą apie renginius Vilniuje Šiandien:

Rask, kur vyksta renginiai šiandien Vilniuje

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių šiandien Vilniuje vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.