Renginiai Šiandien Vilniuje

Viso renginių: 7

Domina renginiai Šiandien Vilniuje? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Vilniuje! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Šiandien Vilnius kaip niekada gyvas! Vyks net 7 renginiai!

Renginiai Vilniuje | Renginiai Vilnius | Renginiai šiandien Vilniuje | Kas Vyksta šiandien Vilniuje | Šiandien Vilniuje | Studentų Renginiai šiandien Vilniuje | Jaunimo Renginiai šiandien Vilniuje

Renginių, vykstančių šiandien Vilniuje sąrašas:

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Narauti”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Narauti” - „Cinematic industrial metal show”:

Spookshow Inc. naujo albumo Visions Of The Blinded World pt 2. pristatymo koncertas. Dalyvauja Cynical Existence (se) industrial metalcore/ Blinded Memory (lv) electronicore. Kviečiame! SPOOKSHOW INC. (industrial rock, Norvegija/Lietuva) (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) CYNICAL EXISTENCE (metal / industrial / core, Švedija) (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) BLINDED MEMORY (electronicore, Latvija) (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) Koncerto pradžia 20 val. Durys 19 val. Įėjimas 5 €. Įėjimas nuo 18m. amžiaus.

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Piano-Vasaros-Terasa”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Piano-Vasaros-Terasa” - „Subtilu-z ir vytautė pupšytė - "nauja scena"”:

Koks gi pavasaris White Piano Hall be „Subtilu-Z“? Taip nebūna! Ypač jei ši neįtikėtinai smagi kompanija ką tik grįžo iš gastrolių po Jungtines Amerikos Valstijas ir turi jums papasakoti daug įdomių muzikinių istorijų. Birbynė, du akordeonai ir mušamieji - kas gali būti dar linksmiau ir subtiliau? Prie linksmos „Subtilu-Z“ kompanijos koncerte prisijungs ir nuostabaus tembro džiazo vokalistė Vytautė Pupšytė. Tiems, kas juos jau pažįstate – ateikite ir vėl puikiai praleisite laiką, o kas dar negirdėjote – puiki proga išgirsti ir pasikrauti gerų emocijų.

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Narauti”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Narauti” - „Blinded memory at narauti”:

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Tamsta-Club”
ŠiandienPenktadienį
21:00 val.

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Tamsta-Club” - „Makchu pikchu”:

Makchu Pikchu sugrįžta dar stipresni, su nauja programa ir naujomis dainomis. “MAMA” metų proveržio apdovanojimą laimėjusi grupė pristatys naujas dainas, kupinas istorijų, emocijų ir rokenrolo. Su nauju grupės vokalistu Makchiai kviečia kartu pasinert į gyvenimo kelionę naujų ir senų grupės dainų pagalba. Edgaras Petrulis – vokalas, Rytis Taraila – gitara, Gediminas Andriškevičius – bosinė gitara, Vytis Smolskas – klavišiniai, Vytis Vainilaitis – mušamieji - DURYS: 19:00 RENGINIO PRADŽIA: 21:00 STILIUS: ROCK BILIETO KAINA: 10 €. BILIETAI PARDUODAMI RENGINIO DIENĄ KLUBO KASOJE NUO 19:00. STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: 370 680 21 534 arba el. paštu (Nuoroda) Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Jazz-Cellar-11”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Jazz-Cellar-11” - „Keksi rock'n'roll band (latvija)”:

Tikrasis Rock'n'Roll‘as į JazzCellar11 atkeliaus su grupe KEKSI iš Latvijos! Tai geriausia rokenrolo grupe Baltijos šalyse nuo 1997 metų! Rokenrolo grupė KEKSI buvo įkurta prieš 19 metų ir vis dar dabar renka pilnas sales žiūrovų. KEKSI išsiskiria savo ypatingu autentišku rokenrolo ir rokabilio pajutimu ir atlikimu. Grojant šiai grupei nusėdėti savo vietoje neįmanoma! Rokenrolas yra ne tik muzika. Tai laisvės, meilės ir saulėtojo šeštojo dešimtmečio dvasia. KEKSI ne kartą teko groti kartu su tokiomis pasaulinėmis muzikos žvaigždėmis, kaip Boney‘M, Smokie, Ottawan ir kt. Tad jei tu nori pajausti, ką reiškia pašėlti praeito šimtmečio vidurio dvasia, kviečiame balandžio 27 dieną į Jazz Cellar 11 (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) Bilietai: (Nuoroda) Koncerto dieną bilietai brangs !!! Baras atsidaro 20.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 37068411382. Anksčiau atėję atvykusieji renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra.

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Soho-Gay-Club”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Soho-Gay-Club” - „Soho live - birutė dambrauskaitė”:

Muzika: SOHO LIVE - Birutė Dambrauskaitė » DJ Perfuro (SOHO CLUB) » progressive house / pop house ____________________________ Daugiau informacijos - (Nuoroda) | (Nuoroda) * po 04:00 - NEMOKAMAI Durys - 22:00 | Face Control ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Įėjimo kaina / Entrance Fee: 22:00-01:00 3 € 01:00-04:00 5 € 04:00-07:00 Free ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Apie geriausias akcijas bei pasiūlymus galiojančias klube sužinokite pirmieji. Ypatingi lojalumo pasiūlymai, specialios akcijos ir kita. Ir tai ne vienintelis privalumas išmaniųjų turėtojams - (Nuoroda)

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Malibu”

Renginys Šiandien Vilniuje vykstantis „Malibu” - „Malibudisco ✚ grivina!”:

Мега супер новость 27 апреля💣🔥🔊 С сольным концертом 🎙♥️GRIVINA♥️🎙 Представит вам свой первый сольный альбом ,,Я хочу”🙌🏻♥️❗️ Первый билеты уже в продаже❗️ Больше информации уже совсем скоро❗️❗️❗️

Komentarai apie renginius šiandien Vilniuje

Parašykite komentarą apie renginius Vilniuje Šiandien:

Rask, kur vyksta renginiai šiandien Vilniuje

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių šiandien Vilniuje vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.