Renginiai Šį savaitgalį Vilniuje

Viso renginių: 2

Domina renginiai Šį savaitgalį Vilniuje? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Vilniuje! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Šį savaitgalį nors didelio pasirinkimo ir nėra, tačiau keli renginiai vyks!

Renginiai Vilniuje | Renginiai Vilnius | Renginiai šį savaitgalį Vilniuje | Kas Vyksta šį savaitgalį Vilniuje | Šį savaitgalį Vilniuje | Studentų Renginiai šį savaitgalį Vilniuje | Jaunimo Renginiai šį savaitgalį Vilniuje

Renginių, vykstančių šį savaitgalį Vilniuje sąrašas:

Renginys Šį savaitgalį Vilniuje vykstantis „Pavilijonas”
ŠiandienSekmadienį
17:00 val.

Renginys Šį savaitgalį Vilniuje vykstantis „Pavilijonas” - „Muzika sušildo”:

MUZIKA SUŠILDO @Paviljonas Ir vėl sugrįžtame su dainomis, tad kviečiame ateiti į Paviljoną bei praleisti sekmadienio pavakarį su gausiu jaunų talentingų dainininkų, kurie atsidėkodami savo šeimos nariams, draugams ir visiems visiems, kurie juos myli ir palaiko, šildys mus visus atlikdami populiariąsias dainas. Pasijauskime viena didele ir neabejinga muzikai šeima. Dalyvauja Rūtos Švipaitės - Pocės mokiniai. Dalyviai ir dainos bus paskelti jau greitai!

Renginys Šį savaitgalį Vilniuje vykstantis „Brodvejus”

Renginys Šį savaitgalį Vilniuje vykstantis „Brodvejus” - „Sekmadienio karaoke!”:

Kiekvieną sekmadienį Brodvėjaus Pub'as kviečia į KARŠČIAUSIĄ ir bene GERIAUSIĄ visoje Lietuvoje KARAOKE VAKARĖLĮ!!!! VISI DAINUOJANTYS AUTOMATIŠKAI DALYVAUJA ŽAIDIME IR TURI GALIMYBĘ LAIMĖTI PUIKIŲ PRIZŲ !!! 15eur. SĄSKAITĄ BARE, ALAUS BOKŠTĄ, ŠOTŲ PADĖKLUS, DVIGUBUS PAKVIETIMUS į pasirinktą Brodvėjaus naujo sezono KONCERTĄ, BILIETUS į kiną ir daug kitų !!! ;) Iškart po KARAOKE vakarėlio ŠOKIAI su DJ!!! RUOŠK AVALYNĘ - ŠOKIŲ MARATONAS NEIŠVENGIAMAS ;) BUS SMAGU, SUSITIKSIM sekmadienį ;) !!! Visą naktį jūsų laukia specialūs baro pasiūlymai, geriausios nuotaikos ir smagiausia publika!!! Duris atveriame nuo 20 val. Karaoke pradžia 21:00 val. Registracija vietoje pas vedėją! ĮĖJIMAS NEMOKAMAS! BEST KARAOKE NIGHTS EVERY SUNDAY AT BRODVEJUS PUB!!! ♫♪♫ SPECIAL PRICES, DISCOUNTS FOR STUDENTS. FREE ENTRANCE!!!

Komentarai apie renginius šį savaitgalį Vilniuje

Parašykite komentarą apie renginius Vilniuje Šį savaitgalį:

Rask, kur vyksta renginiai šį savaitgalį Vilniuje

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių šį savaitgalį Vilniuje vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.