Renginiai Šį savaitgalį Šiauliuose

Viso renginių: 3

Domina renginiai Šį savaitgalį Šiauliuose? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Šiauliuose! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Šį savaitgalį - nei daug, nei mažai. Vyks trys renginiai!

Renginiai Šiauliuose | Renginiai Šiauliai | Renginiai šį savaitgalį Šiauliuose | Kas Vyksta šį savaitgalį Šiauliuose | Šį savaitgalį Šiauliuose | Studentų Renginiai šį savaitgalį Šiauliuose | Jaunimo Renginiai šį savaitgalį Šiauliuose

Renginių, vykstančių šį savaitgalį Šiauliuose sąrašas:

Renginys Šį savaitgalį Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”
ŠiandienPenktadienį
18:00 val.

Renginys Šį savaitgalį Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „Striptizo ereliai”:

„STRIPTIZO ERELIAI“ Komedija (N-16) Režisierius: Arkadiušas Jakubikas (Arkadiusz Jakubik) Autoriai: Styvenas Sinkleris ir Entonis Makartenas (Stephen Sinclair ir Anthony McCarten) Dailininkas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak) Vaidina: Džyza – Vytautas Rašimas, Algirdas Dainavičius Albertas – Eimutis Kvoščiauskas, Irmantas Bačelis Tutis – Gytis Ivanauskas Šefas – Dalius Skamarakas, Jokūbas Bareikis Klubo savininkas – Sakalas Uždavinys Belgas – Juozas Gaižauskas Šokių mokytoja – Lina Rastokaitė, Judita Zareckaitė Populiariausias spektaklis! Šis spektaklis pripažintas populiariausia „Domino“ teatro komedija, visoje Lietuvoje kasmet surenkanti pilnas sales žiūrovų. „Striptizo ereliai“ pasakoja apie šešis bedarbystės kamuojamo mažo Lietuvos miestelio vyrus. Pabodus diena iš dienos zulinti miestelio suolelius be didesnės naudos, vienam iš bičiulių šauna mintis, kaip susirasti veiklos ir užsidirbti pinigų: draugai nusprendžia tapti striptizo šokėjais… Tai labai drąsus sprendimas konservatyviems, ne itin sportiškiems, ant vidutinės amžiaus krizės ribos balansuojantiems vyriškiams. Todėl nieko nuostabaus, kad „naujos karjeros“ pradžia ne tik pareikalauja didžiulių valios pastangų, bet ir kelia pavojų ilgametei draugystei. Visgi, tikėjimas savo jėgomis ir užsispyrimas atveda ne tik prie nuostabių atradimų, bet ir dovanoja pripažinimą. Šeši eiliniai bedarbiai sugeba tapti svajonių vyrais toli už savo miestelio ribų. Nepraleiskite progos pamatyti, ką jie turi parodyti! Šis spektaklis, pastatytas pagal dramaturgų Styveno Sinklerio ir Entonio Makarteno (Stephen Sinclair ir Anthony McCarten) pjesę „Ladies Night“, pirmą kartą parodytas 1987 m. Naujojoje Zelandijoje – jis tapo visų laikų pelningiausiu spektakliu pasaulio teatro istorijoje. Pjesė buvo išversta į dvylika kalbų, 1990 m. ir 1994 m. spektaklis tapo populiariausia turizmo produkcija Anglijoje. Milžiniško pasisekimo 1997 m. susilaukė ir vos pradėtas rodyti anglų filmas „Striptizo ereliai“ (angl. The Full Monty), kuris 2006 m. pateko į pasaulyje perkamiausių filmų sąrašą.

Renginys Šį savaitgalį Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge”

Renginys Šį savaitgalį Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge” - „Groja grupė crazy crow ir a.čižauskaitė”:

Bendras projektas - grupė "Crazy Crow" ir žinoma dainininkė šiualietė AURELIJA ČIŽAUSKAITĖ. Repertuare: Creedance, Smokie, G. Moore, B. Haley, His Comets, T. Turner, S. Quatro, B. Tyler, J. Cocker, B. Adams, B. R. Cyrus, Dire Straits, Flying Norvegians, AC/DC, Cher, AH. Twain, Queen, Sting, B. Seals, E. Presley, kartu G. Paškevičiaus, Rondo, Hiperbolės ir kitų pačių populiariausių Lietuvos grupių ir atlikėjų kūriniai. (Nuoroda) Vietų skaičius salėje labai ribotas, todėl staliukus į muzikinius vakarus kviečiame rezervuoti iš anksto. Staliukų rezervacija tel.: 841 524926, 8656 43363

Renginys Šį savaitgalį Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”

Renginys Šį savaitgalį Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „„gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“”:

„Gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“ Projektas, jau spėjęs pavergti Lietuvos klausytojų širdis savo jautrumu, išskirtiniu skambesiu ir atlikimu pirmą kartą nuskambės ir Šiauliuose! Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas Ramūnas Difartas, išleidęs keturis studijinius albumus bei vieną DVD, sėkmingai koncertuojantis su įvairiais muzikiniais projektais ir gyvo garso grupe, šiuos metus vėl pasitinka su naujomis muzikinėmis idėjomis! Kartu su savo žmona, atlikėja A. Difarte, pristato akustinę programą, „Gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“, kurioje atlikami naujai aranžuoti, gražiausi pasauliniai visų laikų pop – rock muzikos duetai bei autorinės Ramūno dainos. Projekto unikalumas tas, jog dainos skamba pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis bei smuiku ir gitara. Idėja gimė klaidžiojant interneto platybėmis, kai akis patraukė dvi jaunos, talentingos seserys – Rasa Vaicekauskienė ir Lina Žilinskaitė, grojančios duetu – kanklėmis ir smuiku. Sužavėjo merginų muzikalumas ir instrumentų valdymo profesionalumas. Seserys kartu muzikuoja jau šešerius metus. Jų scena – nuo miesto gatvės iki koncertų scenos, klausytojas – tiek nerūpestingas praeivis, tiek užkietėjęs muzikos mylėtojas. Vienijanti meilė muzikai leidžia sujungti iš pirmo žvilgsnio kardinaliai skirtingus instrumentus, įvairių žanrų ir laikmečių kūrinius, muzikos stilius į darnų kanklių ir smuiko duetą. Klausytojai programoje išgirs gražiausius, laiko patikrintus pop-rock muzikos hitus: „The Beatles“, Led Zeppelin, Sting, B. Adams, R. Stewart, C. Lauper, B. Raitt, E. Clapton, Adele, Eagles bei kitų. Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu. Programą papildys ir romantiškos atlikėjo R. Difarto autorinės dainos, kurios suskambės naujai! Jūs tiesiog turite tai išgirsti gyvai! • R. Difartas – vokalas, gitara; • A. Difartė – vokalas; • L. Žilinskaitė – kanklės; • R. Vaicekauskienė – smuikas.

Komentarai apie renginius šį savaitgalį Šiauliuose

Parašykite komentarą apie renginius Šiauliuose Šį savaitgalį:

Rask, kur vyksta renginiai šį savaitgalį Šiauliuose

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių šį savaitgalį Šiauliuose vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.