Renginiai Šį savaitgalį Kaune

Viso renginių: 11

Domina renginiai Šį savaitgalį Kaune? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Kaune! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Šį savaitgalį Kaunas kaip niekada gyvas! Vyks net 11 renginiai!

Renginiai Kaune | Renginiai Kaunas | Renginiai šį savaitgalį Kaune | Kas Vyksta šį savaitgalį Kaune | Šį savaitgalį Kaune | Studentų Renginiai šį savaitgalį Kaune | Jaunimo Renginiai šį savaitgalį Kaune

Renginių, vykstančių šį savaitgalį Kaune sąrašas:

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Gargaras-Loft”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Gargaras-Loft” - „„kitokie pasikalbėjimai“ su inga jankauskaite”:

Tai bus aukščiausio kalibro vakaras. Į vieną vietą, vienam vakarui, ant vienos scenos susirenka trys aukščiausio lygio savo srities profesionalai – Inga Jankauskaitė, Giedrė Kilčiauskienė bei Justinas Jankevicius. Inga Jankauskaitė — talentinga kino ir teatro aktorė, neabejotinai viena geriausių televizijos laidų vedėjų, puiki dainininkė, jausmingų rusiškų romansų atlikėja. Taip pat graži, viliojanti moteris, traukianti visuomenės dėmesį. Arba kitaip — lietuviškoji Claudia Cardinale. Kątik, sausio 10-ąją, savo 37-erių metų gimtadienį atšventusi Inga retai kam dalina interviu, tačiau ji kovo 23-ąją debiutuos „Kitokiuose pasikalbėjimuose“. Muzikinė laidos viešnia – nepakartojamoji Giedrė! ♫ (Nuoroda)(Nuoroda)(Nuoroda) Pagrindiniai „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjai – Volfas Engelman, Wilbergs, CityBee - imu ir važiuoju. ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ Vieta: Gargaras (Raudondvario pl. 101, Kaunas) Laikas: Penktadienis (03.23), durys atsidaro 18:00 val., pradžia – 19:00 val. Įėjimas: 5-10 eurų Bilietai: (Nuoroda) Tapkite „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjais: (Nuoroda)

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Iliuzionisto antono lavrentjevo magijos ir humoro šou ''pyst!''”:

Įvairių TV projektų dalyvis, dusyk „Lietuvos talentų” superfinalininkas ir tarptautinių iliuzijos asų konkursų nugalėtojas Anton Lavrentjev leidžiasi į turą per Lietuvos sales tam, kad pademonstruotų programą, kuri taps jaudinančia ir neįmenama mįsle. Iliuzijos, mentalizmas, virtuoziška mikromagija – visa tai bus patiekta tirštame humoro padaže, kurio skoniai varijuos nuo subtilaus iki pikantiškai aštraus. Pro aštrius susidomėjusios publikos žvilgsnius tikrai nepraslys nė viena detalė, nes kiekvienas judesys scenoje bus filmuojamas operatorių, o vaizdas – tiesiogiai transliuojamas dideliame ekrane. Apie „PYST!” praėjus net mėnesiams po renginio, tebepasakosite savo draugams ir artimiesiems!

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Dzem-Pub”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Dzem-Pub” - „Humoro klubas "renginių vedėjai, šviesos, aparatūra" kaune”:

"Humoro klubas" savo naujausią programą "Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra" atveža į Kauną. Į sceną lips: Paulius Ambrazevičius Mantas Bartuševičius Dominykas Klajumas Vaidotas Šiožinis Durys: 19:00 Pasirodymas: 20:00

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „Domantas razauskas ir simas butavičius | palėpė”:

Domantas Razauskas žinomas įvairiais amplua. Tiek solo, tiek roko grupe „Vos Vos“, su kuria tik ką pristatė naują albumą, tiek su Sauliumi Petreikiu. Daugiau nei dešimt metų dainų kūrėjas groja su charizmatiškuoju smuikininku Simu Butavičiumi, su kuriuo yra išleidęs albumą „Rodyklės“. Duetas po ilgos pertraukos vėl sugrįžta į koncertų sales ir pristato naują improvizacijų programą su senais žinomais kūriniais ir visiškai naujomis dainomis. Ta proga iš naujo perleistos „Rodyklės“, kurios jau ilgą laiką buvo tikra retenybė. „Pastaruosius metus daug dėmesio skyriau sunkesnio roko, bliuzo muzikai su grupe ir velniškai pasiilgau Simo. Kartu negrojome jau beveik porą metų, tad džiaugiamės kaip vaikai, lyg improvizuodami pirmą kartą“, - sako D.Razauskas. Koncerto metu bus galima įsigyti naujausią, vasario mėnesį pristatytą albumą „Vos Vos“ ir šviežiai perleistas „Rodykles“, su tokiais kūriniais kaip „Vėjas per tavo kelius“, „Budėjimas“, „Tamsioji Mėnulio pusė“, „Žvaigždžių spygliai“ ir kitais. --- Duris atidarome 20.00 val. Koncerto pradžia: 21.00 val. Bilieto kaina: pirmieji 50 bilietų po 6 eur, likę - po 7 eur. Staliukų rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Lizdas”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Lizdas” - „Nacht francois x”:

Elektroninių mėnesienų gerbėjams serijos „Nacht“ metu Lizdas ir Red Bull pristatė tamsiausiuose techno koridoriuose sklendančius I Hate Models, Zenker Brothers ir Antigone. Sėkmingos serijos almanachą papildom dar viena žvaigžde: į Kauną užklys vienas iš esminių Paryžiaus pogrindinės scenos protagonistų François X. Beje, mūsų klubas jam taps vienintele stotele Lietuvoje, kur jis pristatys praėjusių metų pabaigoje išleistą pirmąjį pilnametražį albumą „Irregular Passion“. Nepasišiukšlinsim, nes po to išleisime tiesiai į Londono techno meka fabriclondon. Po kelių trumpų, bet itin sėkmingų, įrašų kultinėje Prancūzijos techno kalvėje Deeply House Rooted Records išgarsėjęs prancūzas vėliau įkurė savo paties leidyklą DEMENT3D. Šioje Francois X pasauliui parodė dabar jau kultinius Polar Inertia, Dscrd ar Voiski albumus. Jo albumas išleistas irgi čia, o šį žurnalistai apibūno kaip žingsnį į dar nepažintą teritoriją, praplėčiančią stilių ir nuotaikų spektrą. Ambiento, techno ir industrinių eksperimentų sintezė įtikino ir mus, todėl kovo 23 d. apie šį albumą Francois X papasakos net 5 val. setą, o jam talkins „Lizdo“ komandoras LSAR. Francois X goo.gl/vNU3zJ LSAR goo.gl/LnUGHa Nuo/From: 7€ Lizdas laikosi nefotografavimo politikos, neįleidžia nepilnamečių ir nepageidaujamų asmenų. Lizdas has no-photos, no-underage and no-undesirable persons policy.

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Baras-Republic”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Baras-Republic” - „Marija beržė ir grupė”:

„X Faktoriaus“ trečiojo sezono finalistė, „Lietuvos balso“ penktojo sezono dalyvė Marija Beržė scenoje kartu su gyvu vyrišku užnugariu! Vokalas, gitara, bosinė gitara ir būgnai - tai keturi charizmatiški, humoro jausmo nestokojantys ir ypač mylintys muziką žmonės, kurie bet kurį priverčia pakilti nuo kėdės ir pajudėti kartu! Data: 03.23 Laikas: 23:00 Vieta: Republic No.3 Kaina: NEMOKAMAI! Vietų rezervacija: 8 614 44244 P.S. Veidų kontrolė N-21

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „Sporto viktorina kaune #6”:

Sporto viktorina, PuntoJazz'e. Daugiau nei 50 įvairių ir įdomių klausimų apie sportą. 5 turai apie sportą, įsimintinus sporto įvykius, sportininkus (-es) ir dar daug įdomaus. Nugalėtojų laukia prizai ir siurprizai ir, svarbiausia, galėsite vadintis daugiausiai apie sportą išmanančia komanda Kaune! Žaidžiame Kaune, kovo 24 dieną bare PuntoJazz, Kęstučio g. 6. Laikas: Nuo 14:00 iki 17:00 val. Dalyvių skaičius komandoje: neribojamas Kaina vienam dalyviui: 2€, moterims/merginoms 1€. Registracija ir daugiau informacijos: sporto.viktorina.(Nuoroda) arba asmenine žinute mūsų facebook puslapiui Mūsų facebook'as: (Nuoroda) Ateik ir parodyk kiek žinai apie sportą! Viktorinoje laukiami netik kauniečiai, bet ir sporto "žiniukai" iš kitų miestų.

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”
03 - 24Šeštadienį
18:00 val.

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Uždaras vakaras”:

Uždaras vakaras

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „Ravenjack & asdasd & sẽni | palėpė”:

šį kartą #palėpę šturmuos net trys grupės! RavenJack kiekvieną kartą žengia į scena paruošę tikrą energijos ir jėgos užtaisą. Grupė turinti unikalų stilių ir savo gerbėjų ratą, visada nustebina žiūrovus neeiliniu pasirodymu. Bliuzas, funkas, punkas ir pschodelika. Tiek užtenka žinoti apie RavenJack. Ateik ir pats pamatyk, jog visa tai yra daugiau nei muzika. Asdasd. (ex COW 'A' BUNGA) – jauna, perspektyvi roko grupė iš Kauno. Nors visai šviežiai apsirengti, jie žino kaip užkurti ugnį bet kokiomis sąlygomis. Vienas muzikinis stilius neapibrėžia Cow’a’Bunga, tačiau bliuzo, lengvo roko ir funko prieskoniai girdimi dažniausiai. Sẽni – sparčiai kylantys scenos naujokai iš Kauno, nebandantys savęs varžyti įprastomis muzikinėmis normomis, tad jų koncertuose galima išgirsti itin itin didelį spektrą garsinių sąskambių, nepaliksiančių abejingu ko gero nei vieno. --- Duris atidarome 20.00 val. Koncerto pradžia: 21.00 val. Bilieto kaina: 3 eur Staliukų rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Lizdas”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Lizdas” - „#solodiskoteka lizde”:

Autorinėse selekcijų naktyse #SOLODISKOTEKA grupės Solo Ansamblis nariai negroja sau įprastais instrumentais, jie stoja prie DJ pulto, kad pasidalintų svarbiais kūriniais. Sad dance riterių muzikoteka labai plati, taigi laukia eksperimentinė muzikinė kelionė žanrų paribiais, paklaidinsianti minimal wave - post-punk - techno garsuose. Kiekviena #SOLODISKOTEKA – naujas patyrimas, kita emocija, kita nepamirštama naktis. Nuo/From: 4€ Lizdas laikosi nefotografavimo politikos, neįleidžia nepilnamečių ir nepageidaujamų asmenų. Lizdas has no-photos, no-underage and no-undesirable persons policy.

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Šį savaitgalį Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Muzikinė komedija karštoji kirpėjo kėdė | kaunas”:

Premjera Komedija KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ VAIDINA: ŽVAIGŽDĖ – Neringa NEKRAŠIŪTĖ KIRPĖJAS – Ramūnas ŠIMUKAUSKAS GROŽIO SALONO GRIMERĖ – Eglė KRASNOVĖ Intriguojančios, atviros, kupinos gražaus humoro ir romantiškų atspalvių pagrindinio komedijos herojaus KIRPĖJO ( aktorius Ramūnas Šimukauskas) pasakojamos istorijos, skirtos netikėtai į grožio saloną atvykusiai estrados Žvaigždei (dainininkė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė), kuri salone įkvėpta Kirpėjo pasakojimų, ima ir sudainuoja nuoširdžiausias savo būsimo koncerto dainas. O Jūs ar pasitikite kirpėju, pas kurį einate kirptis? Nepagalvojote, kad kartais kirpėjas gali būti ir blogos nuotaikos? O gal jis apskritai nemėgsta savo darbo? Jūsų kirpėjas kartu daug kalba ir neleidžia pasakyti nė žodžio? Jūs jaučiatės saugiai, kai kirpėjas kerpa aštriomis žirklėmis Jūsų plaukus ar senoviniu skutimosi peiliu skutinėja Jums kaklą ir gali tyčia ar netyčia čirkštelti per miego arteriją? Apie tai nepagalvojote? Tai ir negalvokite. Nusiraminkite. Jūsų kirpėjas normalus. Na, turbūt?! Bet mūsiškis kirpėjas (aktorius Ramūnas Šimukauskas) - kiek neprognozuojamas, keistas ir labai daug kalbantis, tačiau be galo nuoširdus ir atviras. Taigi, įsivaizduokite - grožio salonas. Pas tokį daug kalbantį kirpėją netikėtai užklysta didelė scenos žvaigždė (dainininkė ir aktorė – Neringa Nekrašiūtė), kuriai vos už poros valandų koncertas arenoje, o makiažas ir šukuosena nepadaryta, nes grimerė susilaužė ranką, o gal net ir koją. O čia ir prasideda vystytis visa istorija. Žvaigždė netikėtai grožio salone ima ir sudainuoja geriausias savo būsimo koncerto dainas. O kirpėjas papasakoja savo ir klientų romantiškiausias, linksmiausias ir slapčiausias istorijas. Kviečiame ateiti ir pamatyti, ar tik ne Jūsų istorijas išpasakos kirpėjas! Trukmė – 1 val. 30 min. Bilietus galima įsigyti – (Nuoroda) ir renginių vietose! Facebook.com/karstojikirpejokede/

Komentarai apie renginius šį savaitgalį Kaune

Parašykite komentarą apie renginius Kaune Šį savaitgalį:

Rask, kur vyksta renginiai šį savaitgalį Kaune

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių šį savaitgalį Kaune vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.