Renginiai Rytoj Vilniuje

Viso renginių: 2

Domina renginiai Rytoj Vilniuje? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Vilniuje! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Rytoj nors didelio pasirinkimo ir nėra, tačiau keli renginiai vyks!

Renginiai Vilniuje | Renginiai Vilnius | Renginiai rytoj Vilniuje | Kas Vyksta rytoj Vilniuje | Rytoj Vilniuje | Studentų Renginiai rytoj Vilniuje | Jaunimo Renginiai rytoj Vilniuje

Renginių, vykstančių rytoj Vilniuje sąrašas:

Renginys Rytoj Vilniuje vykstantis „Narauti”

Renginys Rytoj Vilniuje vykstantis „Narauti” - „Prana grunge ru green walls”:

Vilko Promotions ir nArauti, likus savaitei iki kalėdų, pakvies rokenrolo mylėtojus pasilinksminti prieš pasineriant į švenčių ramybę. Gruodžio 18 d. pirmadienį, jūsų lauks: PRANA - grupė iš Rusijos, pastaraisiais metais sulaukianti vis didesnio fanų dėmesio Europoje. Jų kuriama muzika - tai grunge'o ir stipraus skambesio alternatyvaus roko kokteilis, prikeliantis pavyzdinio 90-ųjų roko skambesį. Grupės vokalistės balsas didelis akcentas Prana muzikoje - jame nuoširdus paaugliškas pyktis gali netikėtai transformuotis į galingą ugnies kamuolį, sklindantį iš smulkios blondinės merginos. Grupė įkvėpimo semiasi iš tokių grupių kaip Nirvana, Iggy Pop, The Distillers, The Pixies ir kt. (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) EVOLUTION - grupė iš Vilniaus, kurios tikslas - kurti savo muziką bei dalintis ja. Nors ir pradėjo groti trise, šiuo metu grupę sudaro keturi nariai. "Esame jauni, entuziastingi, siekdami savo tikslo išnaudojame visas galimybes" - taip save apibūdina pati grupė ir galime daryti prielaidą, jog tai tikra tiesa, nes visai nesenai galėjome grupę išvysti X-Faktoriaus laidose. (Nuoroda) (Nuoroda) GREEN WALLS Grupė apie save: "Esame jauna grupė iš Kauno, susibūrusi prieš beveik pusantrų metų. Atliekame savos kūrybos, lietuvišką muziką. Egzistuoti pradėjome kaip merginų grupė, tačiau laikinai groti padeda būgnininkas. Koncentruojamės į rock stilių, bet dainose galima išgirsti ir įvairių kitų žanrų atspalvių." (Nuoroda) (Nuoroda) Durys 19:00 Garsas 20:00 Auka 3 eur

Renginys Rytoj Vilniuje vykstantis „La-Birra”

Renginys Rytoj Vilniuje vykstantis „La-Birra” - „Karaoke mondays at la birra pub”:

Kviečiame į PIRMADIENIO KARAOKE vakarą!! Pirmadienio vakarais Vilniaus g. įsispraudusiame “La Birra”Pub rusyje vyksta karaoke vakarai. Gera nuotaika, atsipalaidavęs jaunimas , užsienio atvykusieji, visi linksmai iki paryčių traukia gerai žinomas dainas.Neerzinkite KAIMYNŲ,ateikite pas mus. Pradžia 23:30val. Įėjimas visada nemokamas!!

Komentarai apie renginius rytoj Vilniuje

Parašykite komentarą apie renginius Vilniuje Rytoj:

Rask, kur vyksta renginiai rytoj Vilniuje

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių rytoj Vilniuje vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.