Renginiai Rytoj Šiauliuose

Viso renginių: 2

Domina renginiai Rytoj Šiauliuose? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Šiauliuose! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Rytoj nors didelio pasirinkimo ir nėra, tačiau keli renginiai vyks!

Renginiai Šiauliuose | Renginiai Šiauliai | Renginiai rytoj Šiauliuose | Kas Vyksta rytoj Šiauliuose | Rytoj Šiauliuose | Studentų Renginiai rytoj Šiauliuose | Jaunimo Renginiai rytoj Šiauliuose

Renginių, vykstančių rytoj Šiauliuose sąrašas:

Renginys Rytoj Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”

Renginys Rytoj Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „Striptizo ereliai”:

„STRIPTIZO ERELIAI“ Komedija (N-16) Režisierius: Arkadiušas Jakubikas (Arkadiusz Jakubik) Autoriai: Styvenas Sinkleris ir Entonis Makartenas (Stephen Sinclair ir Anthony McCarten) Dailininkas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak) Vaidina: Džyza – Vytautas Rašimas, Algirdas Dainavičius Albertas – Eimutis Kvoščiauskas, Irmantas Bačelis Tutis – Gytis Ivanauskas Šefas – Dalius Skamarakas, Jokūbas Bareikis Klubo savininkas – Sakalas Uždavinys Belgas – Juozas Gaižauskas Šokių mokytoja – Lina Rastokaitė, Judita Zareckaitė Populiariausias spektaklis! Šis spektaklis pripažintas populiariausia „Domino“ teatro komedija, visoje Lietuvoje kasmet surenkanti pilnas sales žiūrovų. „Striptizo ereliai“ pasakoja apie šešis bedarbystės kamuojamo mažo Lietuvos miestelio vyrus. Pabodus diena iš dienos zulinti miestelio suolelius be didesnės naudos, vienam iš bičiulių šauna mintis, kaip susirasti veiklos ir užsidirbti pinigų: draugai nusprendžia tapti striptizo šokėjais… Tai labai drąsus sprendimas konservatyviems, ne itin sportiškiems, ant vidutinės amžiaus krizės ribos balansuojantiems vyriškiams. Todėl nieko nuostabaus, kad „naujos karjeros“ pradžia ne tik pareikalauja didžiulių valios pastangų, bet ir kelia pavojų ilgametei draugystei. Visgi, tikėjimas savo jėgomis ir užsispyrimas atveda ne tik prie nuostabių atradimų, bet ir dovanoja pripažinimą. Šeši eiliniai bedarbiai sugeba tapti svajonių vyrais toli už savo miestelio ribų. Nepraleiskite progos pamatyti, ką jie turi parodyti! Šis spektaklis, pastatytas pagal dramaturgų Styveno Sinklerio ir Entonio Makarteno (Stephen Sinclair ir Anthony McCarten) pjesę „Ladies Night“, pirmą kartą parodytas 1987 m. Naujojoje Zelandijoje – jis tapo visų laikų pelningiausiu spektakliu pasaulio teatro istorijoje. Pjesė buvo išversta į dvylika kalbų, 1990 m. ir 1994 m. spektaklis tapo populiariausia turizmo produkcija Anglijoje. Milžiniško pasisekimo 1997 m. susilaukė ir vos pradėtas rodyti anglų filmas „Striptizo ereliai“ (angl. The Full Monty), kuris 2006 m. pateko į pasaulyje perkamiausių filmų sąrašą.

Renginys Rytoj Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge”

Renginys Rytoj Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge” - „Groja grupė crazy crow ir a.čižauskaitė”:

Bendras projektas - grupė "Crazy Crow" ir žinoma dainininkė šiualietė AURELIJA ČIŽAUSKAITĖ. Repertuare: Creedance, Smokie, G. Moore, B. Haley, His Comets, T. Turner, S. Quatro, B. Tyler, J. Cocker, B. Adams, B. R. Cyrus, Dire Straits, Flying Norvegians, AC/DC, Cher, AH. Twain, Queen, Sting, B. Seals, E. Presley, kartu G. Paškevičiaus, Rondo, Hiperbolės ir kitų pačių populiariausių Lietuvos grupių ir atlikėjų kūriniai. (Nuoroda) Vietų skaičius salėje labai ribotas, todėl staliukus į muzikinius vakarus kviečiame rezervuoti iš anksto. Staliukų rezervacija tel.: 841 524926, 8656 43363

Komentarai apie renginius rytoj Šiauliuose

Parašykite komentarą apie renginius Šiauliuose Rytoj:

Rask, kur vyksta renginiai rytoj Šiauliuose

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių rytoj Šiauliuose vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.