Renginiai Rytoj Kaune

Viso renginių: 2

Domina renginiai Rytoj Kaune? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Kaune! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Rytoj nors didelio pasirinkimo ir nėra, tačiau keli renginiai vyks!

Renginiai Kaune | Renginiai Kaunas | Renginiai rytoj Kaune | Kas Vyksta rytoj Kaune | Rytoj Kaune | Studentų Renginiai rytoj Kaune | Jaunimo Renginiai rytoj Kaune

Renginių, vykstančių rytoj Kaune sąrašas:

Renginys Rytoj Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Rytoj Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Giulijos gimtadienis "švęskime kartu" su grupe ''combo band''”:

Gimimo diena būna ne kas dieną, bet kartą metuose, todėl Giulija nusprendė savo gimimo dienos proga padaryti savo mylimo miesto Kauno gyventojams ir jo svečiams dovaną – gimtadienio gyvo garso koncertą su grupe „Combo Band“ - Švęskime kartu. Programoje surinktos geriausios visų laikų dainos nuo „O tu dainuok“, „Greitai bėga laikas“ iki „Žiema“ ir kitų dainų tapusių Giulijos vizitinėmis kortelėmis. Visą vakarą su Giulija ant scenos, jos draugai ir bendražygiai - grupė „Combo band“, vadovas Arūnas Armonas, ne naujokai scenoje, todėl ir muzikos atlikimas nepaliks nei vieno abejingo. O koks gimtadienis be šventinio torto? Bus ir jis, tortas visiems gerbėjams, taigi su didele meile susitinkame Gimtadienio koncerte – Švęskime kartu.

Renginys Rytoj Kaune vykstantis „Dejavu-Party-Bar”

Renginys Rytoj Kaune vykstantis „Dejavu-Party-Bar” - „Tattoo passion | dejavu party ”:

✔ 03.22 KETVIRTADIENIO nakties atvykusieji - laikinų teaturuočių meninikai, kurie Jus papuoš Jūsų pasirinktomis tatuiruotėmis! ✔ Energingą naktį ir tikrą vakarėlį garantuos - Eiven ✔ Specialiai šiam vakarėliui atsigabename ŠALTO ORO PATRANKAS! ✔ Merginas, tradiciškai, Ketvirtadieniais - nustebinsime! Renkamės 23:00 val. - apie pabaigą negalvojame... "DejaVu Party Bar" - vieta, kurioje Tu esi svarbiausias! ▌ ★★★★★★ĮĖJIMAS NEMOKAMAS★★★★★ ▌ FaceControl „DejaVu Party Bar“ Rotušės a. 2, Kaunas Tel. informacijai ir rezervacijai (8-692) 22220

Komentarai apie renginius rytoj Kaune

Parašykite komentarą apie renginius Kaune Rytoj:

Rask, kur vyksta renginiai rytoj Kaune

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių rytoj Kaune vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.