„Hooked on dold + infektion”

Renginys Balandžio 20 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - Hooked on dold + infektion

Galbūt Dold ir nėra skambiausias vardas techno scenoje, tačiau jo kūrybai skambumo tikrai netrūksta. Atlikėjas yra iš tų, kur dirba neskubiai, tykiai, tvarkingai ir daug. Tas atsispindi ir jo kūryboje, grįstoje besikartojančių kilpų sluoksniais, lipančiais vienas per kitą ir vedančiais link dvasinio katarsio. Dold techno leidžia neseniai pas mus apsilankiusio Oscar Mulero leiblas Pole Group, o pats atlikėjas kartu su kolega Kuf savo techno viziją skleidžia nuosavame Arsenik Records. Prie jo, be vakaro šeimininkų, prisijungs ir dar vienas svečias – gyvą pasirodymą surengsiantis tautietis Infektion. ----- DOLD (Arsenik, SE) (Nuoroda) INFEKTION Live (Nuoroda) JOGAILA (Hooked On) (Nuoroda) HALLUCIN (Hooked On) (Nuoroda) MOON DISCO (Hooked On) (Nuoroda) ----- Apie DOLD: (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) ----- Bilieto kaina – su Facebook RSVP nemokamai, kitiems – 5 € Registracija iki pektadienio 21 val. ----- Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius, LT. Renginio pradžia - 23.00.

Į šį renginį Balandžio 20 d. Vilniuje eis 49 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 20 d. Vilniuje susidomėjo 60 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 20 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 20 d. Vilniuje | Renginiai Kultūros Baras Kablys Vilnius | Kauno g. 5

Kada vyks renginys Vilniuje - „Hooked on dold + infektion”?

Balandžio 20 d.23:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 20 d. Vilniuje - „Hooked on dold + infektion”?

Renginių vieta Balandžio 20 d. Vilniuje - Baras Kulturos-Baras-Kablys

Kultūros Baras Kablys:

Baras
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Kultūros Baras Kablys | Kauno g. 5, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 20 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 20 d. Vilniuje - „Hooked on dold + infektion”:

Parašykite komentarą apie „Hooked on dold infektion”: