„Love song project”

Renginys Balandžio 20 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - Love song project

Love Song Project - muzikinis projektas, kuriame viskas apie pagrindinį gyvenimo vedlį - meilę. Kartu su skambančiomis dainomis keliausime įvairiais muzikiniais laikotarpiais, prisimindami savo pirmąsias meiles, pirmus šokius, pasimatymus, neapsieisime ir be lyrinių išsiskyrimų… Lengvas vokalo skambesys, virtuoziški gitaros akordai bei užburiantys saksofono viražai nukels į svajokliškus apmąstymus. Programoje kūriniai nuo retro, bossa-novos iki šiuolaikiškų pop, soul hit'ų, kuriuos atlieka dainininkė Akmėja su akustinės sudėties grupe. Atlikėjai: AKMĖJA (vokalas) JŪRIS BENAITIS (gitara) NOJUS JURKUS (saksofonas) DOMAS ŽOSTAUTAS (bosinė gitara) Akmėja - tai vokalistė, kurią išgirdęs balso nesupainiosi su jokiu kitu. Jos vokalo tembras aukštas ir skriejantis, užburiantis savo švelnumu bei magija. Akmėją daugelis atpažįsta iš Lietuvoje hit'u tapusios dainos "Tiktai tu", įrašytos kartu su Vaidu Baumila. Atlikėja bendradarbiavo su Mario Basanov, koncertavo su "Pieno Lazeriais", grupe "Biplan", Donatu Montvydu, intensyviai kuria ir koncertuoja su Linu Adomaičiu, Erica Jennings. Jai teko dalyvauti daugelyje televizinių projektų, kurių metu dainavo pritariamąjį vokalą kone visoms Lietuvos estrados žvaigždėms. Saksofonininkas Nojus Jurkus muzikos meno sėmėsi Lietuvoje bei Danijoje. Jis yra įvaldęs sopraninį, tenorinį, baritoninį saksofonus, kartu groja kachonu. Nojaus improvizacijos pulsuoja laisvo džiazo pasažais, originalia frazuote, dinamika. Su įvairiais projektais atlikėjas yra koncertavęs Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir Indijoje. Šiuo metu groja keliose grupėse, tarp jų alternatyvaus jazz bei Indie Rock kolektyve "InSearch". Jūris Benaitis, pradėjo groti gitara įkvėptas grupės Led Zeppelin muzikos. Muzikantas studijavo tiek klasikinę, tiek džiazo gitarą. Gitaristas aktyviai koncertuoja su įvairiais džiazo bei pop muzikos ansambliais, užsiima kūryba. Ilgametė muzikanto patirtis ir platus muzikinis išsilavinimas suteikia jam puikias galimybes realizuoti idėjas daugelyje muzikos stilių bei žanrų įskaitant pop, jazz, klasikos ar orkestrinės muzikos. Domas Žostautas - bosinė gitara. Tai muzikantas besidomintis įvairių stilių muzika ir aktyviai gyvenantis muzikinį gyvenimą. Ieškodamas naujų iššūkių su įvairiais projektais yra dalyvavęs ne viename tarptautiniame festivalyje bei konkurse tiek Lietuvoje, tiek ir svetur, ne kartą užėmęs prizines vietas. Domas yra vienas paklausiausių Lietuvos bosistų. Jis yra grojęs su beveik visais ryškiausiais Lietuvos džiazo ir roko atlikėjais, įvairiose sudėtyse – nuo mažų ansamblių iki simfoninių orkestrų. Tikra Muzika - gyvos muzikos projektai, (Nuoroda)

Į šį renginį Balandžio 20 d. Vilniuje eis 15 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 20 d. Vilniuje susidomėjo 87 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 20 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 20 d. Vilniuje | Renginiai Piano.lt Vasaros Terasa Vilnius | Kėdainių gatvė 8

Kada vyks renginys Vilniuje - „Love song project”?

Balandžio 20 d.19:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 20 d. Vilniuje - „Love song project”?

Renginių vieta Balandžio 20 d. Vilniuje - Atviras dangus Piano-Vasaros-Terasa

Piano.lt Vasaros Terasa:

Atviras dangus
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Piano.lt Vasaros Terasa | Kėdainių gatvė 8, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 20 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 20 d. Vilniuje - „Love song project”:

Parašykite komentarą apie „Love song project”: