„Carl verheyen band (jav) koncertas vilniuje”

Renginys Balandžio 19 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - Carl verheyen band (jav) koncertas vilniuje

CARL VERHEYEN BAND (guitar of SUPERTRAMP) koncertas Vilniuje “One of the Top 10 Guitar Players in the World” (Guitar Magazine) “One of the Top 100 Guitarists of All Time” (Classic Rock Magazine) Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ nuolatinis gitaristas nuo 1996 m. Carlas Verheyenas – tikras savo amato meistras. Jis pripažintas vienu iš 10 geriausių pasaulio gitaristų žurnale „Guitar Magazine“ ir vienu iš 100 visų laikų geriausių gitaristų žurnale „Classic Rock“. Šalia šio muzikos monstro Carlas laisvalaikiu kuria savo muziką ir yra subūręs projektą „Carl Verheyen Band“, su kuriuo koncertinėse gastrolėse pristato pernai išleistą albumą „Essential Blues“. Šiame ture Carlo Verheyeno talento fanai turi retą progą išgirsti trijų aukščiausio lygio muzikantų atliekamą kūrybą, kurioje persipina geriausios bliuzo, roko, džiazo ir country skambesio tradicijos. Ir visa tai jaukiose nedidukėse salėse, kuriose atlikėjai ir žiūrovai yra pakankamai intymioje aplinkoje. Grammy premijos nominantui C. Verheyenui talkina boso gitaristas Dave Marotta, kuris grojo su daugeliu kitų garsių atikėjų, jų tarpe Philu Collinsu, Bruce Hornsby, Kenny Logginsu ir kt. bei būgnininkas Johnas Maderis. Išskirtiniai Carlo Verheyeno instrumento solo skamba jau virš keturių dešimtmečių, taigi bet kas, nors kiek susijęs su muzikos, kino ar TV pasauliu, vargiai nieko negirdėjo apie šį gitaros virtuozą. Išgarsėjęs su grupe „Supertramp“, muzikantas toli gražu neapsiribojo jos veikloje. C. Verheyenas studijoje, koncertuose, TV šou ar filmų garso takeliuose bendradarbiavo su garsiais įvairaus žanro atlikėjais - BB King, Joe Bonamassa, Scott Henderson, John Fogerty, Cher, Brad Paisley, Christina Aguilera, “The Bee Gees” ir daugeliu kitų. Pats C. Verheyenas mokėsi iš geriausių pasaulio gitaristų: Erico Claptono, Mike Bloomfieldo, Alvino Lee, Leslie Westo, Johno Mclaughlino, Steve Morse, Cheto Atkinso, George Harrisono ir kt. Jis yra išleidęs 14 solinių albumų, taigi darbą su kolegomis visada sumaniai derino su asmeniniais kūrybiniais polėkiais. O projektą „Carl Verheyen Band“ ir 2018 m. albumą „Essential Blues“ gitaristas įvardina kaip asmeninį rezonansą su muzika, kuri iš vienos pusės yra tradicinė, iš kitos pusės turi ryškų Carlo Verheyeno „autografą“.

Į šį renginį Balandžio 19 d. Vilniuje eis 10 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 19 d. Vilniuje susidomėjo 27 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 19 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 19 d. Vilniuje | Renginiai Vakaris Vilnius | A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7

Kada vyks renginys Vilniuje - „Carl verheyen band (jav) koncertas vilniuje”?

Balandžio 19 d.20:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 19 d. Vilniuje - „Carl verheyen band (jav) koncertas vilniuje”?

Renginių vieta Balandžio 19 d. Vilniuje - Koncertų salė Vakaris

Vakaris:

Koncertų salė
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Vakaris | A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 19 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 19 d. Vilniuje - „Carl verheyen band (jav) koncertas vilniuje”:

Parašykite komentarą apie „Carl verheyen band (jav) koncertas vilniuje”: