„Žalvarinis - albumo pristatymo koncertas”

Renginys Balandžio 21 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - Žalvarinis - albumo pristatymo koncertas

ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai – ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį. Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as įsuka, išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, gastroliavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kinijoje. ŽALVARINIS nevengia eksperimentuoti, bendradarbiauti su garsiausiais roko, džiazo, folko profesionalais, geriausiais Lietuvos atlikėjais, o 2014 metais grupė sudrebino net Pasaulio Lietuvių Dainų šventę, kai savo dainas atliko kartu su jungtiniu Dainų šventės dalyvių choru. Per septyniolika gyvavimo metų įrašyta šeši muzikos albumai, grota beveik visuose Lietuvos didesniuose miestuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“ atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupės muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, kartu yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną. (Nuoroda) (Nuoroda) „Alaus namų“ scenoje matysite: Robertas Semeniukas – vokalas, gitara, muzikos autorius Sigita Jonynaitė – vokalas Ineta Meduneckytė – vokalas Domas Žostautas – bosinė Sergej Makidon – būgnai RENGINIO PRADŽIA: 21:00 STILIUS: FOLK | ROCK | WORLD BILIETO KAINA: 5 €. BILIETAI PARDUODAMI RENGINIO DIENĄ KLUBO KASOJE NUO 19:00. STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 687 28930 arba el. paštu (Nuoroda) Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Į šį renginį Balandžio 21 d. Vilniuje eis 22 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 21 d. Vilniuje susidomėjo 139 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 21 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 21 d. Vilniuje | Renginiai Alaus Namai Vilnius | A. Goštauto g. 8

Kada vyks renginys Vilniuje - „Žalvarinis - albumo pristatymo koncertas”?

Balandžio 21 d.21:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 21 d. Vilniuje - „Žalvarinis - albumo pristatymo koncertas”?

Renginių vieta Balandžio 21 d. Vilniuje - Baras Alaus-Namai

Alaus Namai:

Baras
Šiandien dirba: 12:00 val. - 00:00 val.

Renginio vieta žemėlapyje

Alaus Namai | A. Goštauto g. 8, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 21 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 21 d. Vilniuje - „Žalvarinis - albumo pristatymo koncertas”:

Parašykite komentarą apie „Žalvarinis - albumo pristatymo koncertas”: