„Noiz inferno goregrind party”

Renginys Balandžio 21 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - Noiz inferno goregrind party

Iki vasaros belikus kiek daugiau nei mėnesiui į Vilnių atbildės brutalo ir goregrind'o kanklininkai iš Meksikos bei Baltarusijos: Fecalizer Mexico ir Bradi Cerebri Ectomia. Apie zombius, šūdus, iškrypusį seksą, kanibalizmą ir kitus gražius dalykus kalbantys ansambliai lips į Vilniaus pogrindžio koncertų kalvės nArauti sceną, o juos pašildys ne silpnesni vietiniai nusikaltėliai: Lietuvos slamming brutal death metal lyderiai Infestation ir vestuvių muzikos šauklys Studio Maruko. Žodžiu, iškrypusių mėsmalių ir buldozerių fiesta, ne kitaip, todėl laukiam atvykstant, nes bilietas visgi papigiai. --- FECALIZER (Goregrind; MEX) goo.gl/Et7rry BRADI CEREBRI ECTOMIA (Goregrind; BY) goo.gl/JJNs4S INFESTATION (Slamming Brutal Death Metal; LT) goo.gl/oJNTCo STUDIO MARUKO (Synth/Folk/Punk/Avantgarde/Shitcore; LT) goo.gl/LWTobW --- Klubas „Narauti“, Konstitucijos pr. 23. Durys - 19:00 / Garsas - 20:00. Auka - 5€.

Į šį renginį Balandžio 21 d. Vilniuje eis 35 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 21 d. Vilniuje susidomėjo 143 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 21 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 21 d. Vilniuje | Renginiai nArauti Vilnius | Konstitucijos pr. 23

Kada vyks renginys Vilniuje - „Noiz inferno goregrind party”?

Balandžio 21 d.19:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 21 d. Vilniuje - „Noiz inferno goregrind party”?

Renginių vieta Balandžio 21 d. Vilniuje - Baras · Gyva muzika Narauti

nArauti:

Baras · Gyva muzika
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

nArauti | Konstitucijos pr. 23, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 21 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 21 d. Vilniuje - „Noiz inferno goregrind party”:

Parašykite komentarą apie „Noiz inferno goregrind party”: