„The night on eternia resound live”

Renginys Balandžio 21 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - The night on eternia resound live

Ne „The Night“, o tiesiog „The Celebration on Eternia“. Nes futuristinio dramenbeiso sunkiasvoris Resound savo gyvo pasirodymo debiutui pasirinko būtent mus. Aišku, faktas, kad Eternia Music išleido porą suomio kūrinių – „Inner Eyers“ ir kolaboraciją su Loxy „Outer Void“ taipogi negroja paskutiniu smuiku. Smuiku negroja, tiesą sakant, ir Resound, bet jo elektroniką leidžia Exit Records UK, Cylon Recordings ir Translation Recordings. Apibendrinant: gyvi pasirodymai tarp dramenbeiso yra retenybė, o pirmasis gyvas atlikėjo pasirodymas – istorija verta anūkų dėmesio. ----- RESOUND Live (Eternia Music, Exit, FIN) (Nuoroda) INTAKX (Eternia Music) (Nuoroda) ONIS (Souled Sessions) (Nuoroda) ----- Apie RESOUND: (Nuoroda) (Nuoroda) (Nuoroda) ----- Bilieto kaina – su Facebook RSVP nemokamai, kitiems – 5 € Registracija iki šeštadienio 21 val. ----- Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius, LT. Renginio pradžia - 23.00.

Į šį renginį Balandžio 21 d. Vilniuje eis 64 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 21 d. Vilniuje susidomėjo 79 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 21 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 21 d. Vilniuje | Renginiai Kultūros Baras Kablys Vilnius | Kauno g. 5

Kada vyks renginys Vilniuje - „The night on eternia resound live”?

Balandžio 21 d.23:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 21 d. Vilniuje - „The night on eternia resound live”?

Renginių vieta Balandžio 21 d. Vilniuje - Baras Kulturos-Baras-Kablys

Kultūros Baras Kablys:

Baras
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Kultūros Baras Kablys | Kauno g. 5, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 21 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 21 d. Vilniuje - „The night on eternia resound live”:

Parašykite komentarą apie „The night on eternia resound live”: