„Advanced electronics sinage, no(spin)”

Renginys Balandžio 22 d. Vilniuje

Renginys Vilniuje - Advanced electronics sinage, no(spin)

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos muzikinius pasirodymus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų. Sinage Elektroninė neurotiška emocijų banga, jungianti industrinės muzikos triukšmus, chiptune sintezatorių melodingumą ir new wave žanro formas. Šį jautrumu pagardintą žanrų mišinį pats autorius vadina savo naujai sugalvotu pavadinimu bit-wave. Sinage - romantiškas požiūris į gyvenimą, pripildytas tiek malonaus ilgesio, tiek tamsios agresijos, viską perteikiant savita elektroninio garso estetika. Tik nuoširdūs, gaivališki ir tikri jausmai. EE - electronemitter.net/artists/sinage/ FB - facebook.com/SinageCorps/ BC - sinage.bandcamp.com/ SP - open.spotify.com/artist/2C1AbXV2Gx39hswDuoW5CM No(spin) Nuo pat vaikystės jį žavėjo muzika: iš pradžių alternatyvus rokas, vėliau hip-hop'as ir nu-metal'as, o metams bėgant vis sunkesni ir labiau brutalūs garsai. Tokie žanrai kaip death ir black metal, mathcore No(spin) buvo priimtini. Vėliau jis pradėjo domėtis elektronika - tam įtakos turėjo ugnies sukimas. Taip į jo gyvenimą atėjo drum and bass stilius, būtent jis viską apvertė aukštyn kojomis. Įkvėptas laužytų ritmų ir sunkių boso linijų jis nusprendė skleisti sunkiosios elektronikos "žodį". Iš pradžių tai tebuvo pramoga, bet vėliau atėjo noras kurti ir taip viskas įgavo pagreitį. Nuo to laiko, kai No(spin) pirmą kartą atsistojo prie DJ pulto, jo kuriama muzika pasikeitė - iš drum and bass buvo pereita prie cross breed'o, o nuo cross breed'o prie hardcoro. Dabar No(spin) jums siūlo pamišėlišką muzikos kokteilį, kuriame sumaišytas kasdienybės pilkumas, žmogiškoji meilė ir skerdynių dvasia. EE - electronemitter.net/artists/nospin/ FB - facebook.com/nospinmusic/ SC - soundcloud.com/nospin Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį. Renginys nemokamas. Ausys → dodekaedrai: (Nuoroda)

Į šį renginį Balandžio 22 d. Vilniuje eis 10 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 22 d. Vilniuje susidomėjo 24 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 22 d. Vilniuje | Renginys Vilniuje | Balandžio 22 d. Vilniuje | Renginiai Pavilijonas Vilnius | Pylimo g. 21B

Kada vyks renginys Vilniuje - „Advanced electronics sinage, no(spin)”?

Balandžio 22 d.19:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 22 d. Vilniuje - „Advanced electronics sinage, no(spin)”?

Renginių vieta Balandžio 22 d. Vilniuje - Baras · Gyva muzika Pavilijonas

Pavilijonas:

Baras · Gyva muzika
Šiandien dirba: 16:00 val. - 23:00 val.

Renginio vieta žemėlapyje

Pavilijonas | Pylimo g. 21B, Vilnius

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 22 d. Vilniuje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 22 d. Vilniuje - „Advanced electronics sinage, no(spin)”:

Parašykite komentarą apie „Advanced electronics sinage, no(spin)”: