„„gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“”

Renginys Balandžio 28 d. Šiauliuose

Renginys Šiauliuose - „gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“

„Gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“ Projektas, jau spėjęs pavergti Lietuvos klausytojų širdis savo jautrumu, išskirtiniu skambesiu ir atlikimu pirmą kartą nuskambės ir Šiauliuose! Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas Ramūnas Difartas, išleidęs keturis studijinius albumus bei vieną DVD, sėkmingai koncertuojantis su įvairiais muzikiniais projektais ir gyvo garso grupe, šiuos metus vėl pasitinka su naujomis muzikinėmis idėjomis! Kartu su savo žmona, atlikėja A. Difarte, pristato akustinę programą, „Gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“, kurioje atlikami naujai aranžuoti, gražiausi pasauliniai visų laikų pop – rock muzikos duetai bei autorinės Ramūno dainos. Projekto unikalumas tas, jog dainos skamba pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis bei smuiku ir gitara. Idėja gimė klaidžiojant interneto platybėmis, kai akis patraukė dvi jaunos, talentingos seserys – Rasa Vaicekauskienė ir Lina Žilinskaitė, grojančios duetu – kanklėmis ir smuiku. Sužavėjo merginų muzikalumas ir instrumentų valdymo profesionalumas. Seserys kartu muzikuoja jau šešerius metus. Jų scena – nuo miesto gatvės iki koncertų scenos, klausytojas – tiek nerūpestingas praeivis, tiek užkietėjęs muzikos mylėtojas. Vienijanti meilė muzikai leidžia sujungti iš pirmo žvilgsnio kardinaliai skirtingus instrumentus, įvairių žanrų ir laikmečių kūrinius, muzikos stilius į darnų kanklių ir smuiko duetą. Klausytojai programoje išgirs gražiausius, laiko patikrintus pop-rock muzikos hitus: „The Beatles“, Led Zeppelin, Sting, B. Adams, R. Stewart, C. Lauper, B. Raitt, E. Clapton, Adele, Eagles bei kitų. Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu. Programą papildys ir romantiškos atlikėjo R. Difarto autorinės dainos, kurios suskambės naujai! Jūs tiesiog turite tai išgirsti gyvai! • R. Difartas – vokalas, gitara; • A. Difartė – vokalas; • L. Žilinskaitė – kanklės; • R. Vaicekauskienė – smuikas.

Į šį renginį Balandžio 28 d. Šiauliuose eis 1 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 28 d. Šiauliuose susidomėjo 19 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 28 d. Šiauliuose | Renginys Šiauliuose | Balandžio 28 d. Šiauliuose | Renginiai Koncertų salė "Saulė" Šiauliai | Tilžės g. 140

Kada vyks renginys Šiauliuose - „„gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“”?

Balandžio 28 d.19:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 28 d. Šiauliuose - „„gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“”?

Renginių vieta Balandžio 28 d. Siauliuose - Koncertų salė Koncertu-Sale-Saule

Koncertų salė "Saulė":

Koncertų salė
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Koncertų salė "Saulė" | Tilžės g. 140, Šiauliai

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 28 d. Šiauliuose vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 28 d. Šiauliuose - „„gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“”:

Parašykite komentarą apie „„gražiausi pasauliniai populiariosios muzikos duetai“”: