„Lords of the sound su programa "oscar music awards"”

Renginys Balandžio 19 d. Šiauliuose

Renginys Šiauliuose - Lords of the sound su programa oscar music awards

Pirmą kartą Lietuvoje orkestras LORDS OF THE SOUND, kuris pristatys programą "Oscar Music Awards" LORDS OF THE SOUND – tai ne vien muzika, o tikras šou. Projektas suvienija talentingus muzikantus, atliekančius šiuolaikinių kompozitorių muziką. Tokiam „kukliam“ pavadinimu kūrėjus įkvėpė kinotrilogija „The Lord of the Rings“ („Žiedų valdovas“). Muzikantai teigia, kad kolektyvo pavadinimas – tai nuoroda į jų atliekamą repertuarą ir savotiškas iššūkis jiems patiems. LORDS OF THE SOUND išsiskiria tuo, kad jų pasirodymas – ne vien muzika, bet ir pilnavertis šou, kuriame kiekvienam kūriniui parikti unikalūs vaizdai, šviesos ir gyvas vokalas. Beveik neįmanoma du kartus patekti į tą patį orkestro pasirodymą. Jie nuolat plečia savo repertuarą, papildo šou elementus, teatro pastatymus ir specialiuosius efektus. Skiriamuoju LORDS OF THE SOUND bruožu tapo teminiai koncertai. Šou "Oscar Music Awards" skambės muzika iš Oskarais apdovanotų filmų, o renginio stilius primena žymiosios kino premijos teikimo ceremoniją. LORDS OF THE SOUND tai bus pirmoji viešnagė Lietuvoje. Orkestras atliks tokių garsių filmų kaip „Didysis Getsbis“, „Tarp žvaigždių“, „Matrica“, „Titanikas“, „Šeriokas Holmsas“, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Penktasis elementas“ ir daugelio kitų garso takelius. Bendra koncertinės programos trukmė – apie 2 val.

Į šį renginį Balandžio 19 d. Šiauliuose eis 11 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 19 d. Šiauliuose susidomėjo 108 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 19 d. Šiauliuose | Renginys Šiauliuose | Balandžio 19 d. Šiauliuose | Renginiai Koncertų salė "Saulė" Šiauliai | Tilžės g. 140

Kada vyks renginys Šiauliuose - „Lords of the sound su programa "oscar music awards"”?

Balandžio 19 d.19:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 19 d. Šiauliuose - „Lords of the sound su programa "oscar music awards"”?

Renginių vieta Balandžio 19 d. Siauliuose - Koncertų salė Koncertu-Sale-Saule

Koncertų salė "Saulė":

Koncertų salė
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Koncertų salė "Saulė" | Tilžės g. 140, Šiauliai

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 19 d. Šiauliuose vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 19 d. Šiauliuose - „Lords of the sound su programa "oscar music awards"”:

Parašykite komentarą apie „Lords of the sound su programa oscar music awards”: