„Domino teatras | papildomas spektaklis pasiklydęs skambutis”

Renginys Gegužės 24 d. Šiauliuose

Renginys Šiauliuose - Domino teatras | papildomas spektaklis pasiklydęs skambutis

Kultinė komedija „Pasiklydęs skambutis“ REŽISIERIUS Kostas Smoriginas DAILININKAS Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak) VAIDINA Polas – Džiugas Siaurusaitis, Jokūbas Bareikis Laura – Lina Rastokaitė, Toma Vaškevičiūtė Haris – Eimutis Kvoščiauskas, Julius Žalakevičius Roberta – Emilija Latėnaitė Spektaklis paremtas tikrais įvykiais! Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą… Kultinė autorės Kerol Gryp (Carole Greep) komedija, kurią visame pasaulyje jau matė daugiau nei 5 milijonai žiūrovų!!! Reklamos prodiuseris Haris ir jo žmona Roberta keliauja aplankyti savo draugų – ne itin sėkmingo rašytojo Polo ir jo senamadiškos žmonos Lauros. Laukia daug žadantis savaitgalis – gardi vakarienė, vynas ir pokalbiai iki paryčių. Haris ir Roberta vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę draugams ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne!… nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. O, tuo metu, Polas ir Laura susėda ant sofos ir… įsijungia garsiakalbį. Gal ir gėdinga klausytis svetimų pokalbių, bet be galo įdomu! Deja, iš Hario ir Robertos lūpų jie išgirsta visai ką kita, nei tikėjosi… Pasirodo, draugai neturi nė menkiausio noro praleisti visą savaitgalį kaimo troboje su nevykėliais. Laura sužino, kad draugų akyse atrodo kaip baidyklė, šoka kaip karvė, o Polas nesugeba parašyti nieko vertinga, uždirbti pinigų ir pradėti gyventi geriau… Polas ir Laura ima svarstyti, ką daryti toliau. Atšaukti vakarienę? Prisipažinti, kad girdėjo visą siaubingą pokalbį? O gal nutylėti ir vėliau atvykusiems draugams užkurti pirtį? Tegul tikra komedija prasideda! P.S. Išėję iš salės būtinai patikrinkite savo telefoną. Ar baigę pokalbį tikrai padėjote ragelį?

Į šį renginį Gegužės 24 d. Šiauliuose eis 5 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Gegužės 24 d. Šiauliuose susidomėjo 66 žmonių(ės)!

Renginys Gegužės 24 d. Šiauliuose | Renginys Šiauliuose | Gegužės 24 d. Šiauliuose | Renginiai Koncertų salė "Saulė" Šiauliai | Tilžės g. 140

Kada vyks renginys Šiauliuose - „Domino teatras | papildomas spektaklis pasiklydęs skambutis”?

Gegužės 24 d.18:00 val.

Kur vyks renginys Gegužės 24 d. Šiauliuose - „Domino teatras | papildomas spektaklis pasiklydęs skambutis”?

Renginių vieta Gegužės 24 d. Siauliuose - Koncertų salė Koncertu-Sale-Saule

Koncertų salė "Saulė":

Koncertų salė
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Koncertų salė "Saulė" | Tilžės g. 140, Šiauliai

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Gegužės 24 d. Šiauliuose vieta.

Komentarai apie renginį Gegužės 24 d. Šiauliuose - „Domino teatras | papildomas spektaklis pasiklydęs skambutis”:

Parašykite komentarą apie „Domino teatras | papildomas spektaklis pasiklydęs skambutis”: