„Berta moreno džiazo kvintetas, albumo „little steps“ pristatymas”

Renginys Balandžio 17 d. Šiauliuose

Renginys Šiauliuose - Berta moreno džiazo kvintetas, albumo „little steps“ pristatymas

APIE BERTĄ MORENO: 2017 Global Music Awards, 2016 Sidney Zolot (už meistriškumą muzikoje) ir 2015 BMI/ Evelyn Buckstein apdovanojimų laimėtoja, džiazo saksofonininkė ir kompozitorė, Berta Moreno, turi vieną išskirtinių tenoro saksofono balsų savo kartoje. Jos stipri asmenybė atsispindi jos išskirtinėame tamsame ir šiltame saksofono garse, ir ji kartu yra apibūdinama kaip sąmoninga ir tiksli solistė, kūri moka atsirinkti prasmingas melodijas ir sukurti muzikinius pasakojimus. 2014 m. Berta persikėlė iš Europos į Niujorką ir pradėjo savo naują projektą “Berta Moreno Quintet” kaip lyderė, kompozitorė ir prodiuserė. Jau 2017 m. ji įrašė savo debiutinį albumą “Little Steps” su GRAMMY laimėtojais ir kandidatais Steve Wilson (saksofonai), Troy Roberts (saksofonai) ir Mamuel Valera (fortepijonas), ir Maksim Perepelica (kontrabosas) ir David Hardy (būgnai). Su šiuo projektų Berta koncertavo tokiuose Niujorko klubuose kaip Fat Cat, Shapeshifter Lab, Club Bonafide, ir kartu Europoje: Bogui Jazz, Clamores, Jimmy Glass. Ji pasirodė NPR radijo laidoje (Nacionalinis Visuomenės Radijas) ir buvo paminėta DownBeat žurnalo straipsniuose.

Į šį renginį Balandžio 17 d. Šiauliuose eis 1 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 17 d. Šiauliuose susidomėjo 38 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 17 d. Šiauliuose | Renginys Šiauliuose | Balandžio 17 d. Šiauliuose | Renginiai Koncertų salė "Saulė" Šiauliai | Tilžės g. 140

Kada vyks renginys Šiauliuose - „Berta moreno džiazo kvintetas, albumo „little steps“ pristatymas”?

Balandžio 17 d.19:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 17 d. Šiauliuose - „Berta moreno džiazo kvintetas, albumo „little steps“ pristatymas”?

Renginių vieta Balandžio 17 d. Siauliuose - Koncertų salė Koncertu-Sale-Saule

Koncertų salė "Saulė":

Koncertų salė
Šiandien nedirba.

Renginio vieta žemėlapyje

Koncertų salė "Saulė" | Tilžės g. 140, Šiauliai

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 17 d. Šiauliuose vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 17 d. Šiauliuose - „Berta moreno džiazo kvintetas, albumo „little steps“ pristatymas”:

Parašykite komentarą apie „Berta moreno džiazo kvintetas, albumo „little steps“ pristatymas”: