„Proginių tortų tendencijos/”

Renginys Balandžio 24 d. Klaipėdoje

Renginys Klaipėdoje - Proginių tortų tendencijos/

Su kalendoriniu pavasariu ateina ir tikras darbymetis proginių tortų kūrėjams, bei juos besirenkantiems jaunavedžiams ar vestuvių planuotojams. Kad nesuklysti begalėje pasirinkimų, Friedricho pasažo konditerių komanda kviečia į proginių tortų tendencijų 2018/ 2019 metais pristatymą balandžio 24 d. 16 val. Friedricho steakhouse. Prezentaciją ves ir sukaupta patirtimi bei žiniomis iš įvairių parodų, mokymų Lietuvoje dalinsis Friedricho pasažo vyr. konditerė Lina Norvilienė. Renginio metu bus kelių populiariausių tortų skonių degustacija, matysite dekoruotus tortų, pyragaičių ir saldaus stalo pavyzdžius šiems ir ateinantiems metams. Tikslinė auditorija, į kurią orientuotas renginys – jaunavedžiai ir kiti didžiąsias šventes planuojantys asmenys, kartu samdomi švenčių organizatoriai, planuotojai. Kadangi vietų skaičius yra ribotas, registracija vykdoma iki balandžio 20 d. el. p. (Nuoroda)

Į šį renginį Balandžio 24 d. Klaipėdoje eis 7 žmonių(ės)! Šiuo renginiu Balandžio 24 d. Klaipėdoje susidomėjo 26 žmonių(ės)!

Renginys Balandžio 24 d. Klaipėdoje | Renginys Klaipėdoje | Balandžio 24 d. Klaipėdoje | Renginiai Friedricho Pasažas Klaipėda | Tiltų g. 26A

Kada vyks renginys Klaipėdoje - „Proginių tortų tendencijos/”?

Balandžio 24 d.16:00 val.

Kur vyks renginys Balandžio 24 d. Klaipėdoje - „Proginių tortų tendencijos/”?

Renginių vieta Balandžio 24 d. Klaipedoje - Restoranas · Gyva muzika Friedricho-Pasazas

Friedricho Pasažas:

Restoranas · Gyva muzika
Šiandien dirba: 08:00 val. - 02:00 val.

Renginio vieta žemėlapyje

Friedricho Pasažas | Tiltų g. 26A, Klaipėda

Žemėlapyje pavaizduota renginio, vykstančio Balandžio 24 d. Klaipėdoje vieta.

Komentarai apie renginį Balandžio 24 d. Klaipėdoje - „Proginių tortų tendencijos/”:

Parašykite komentarą apie „Proginių tortų tendencijos/”: