Renginiai Artimiausiu metu Vilniuje

Viso renginių: 6

Domina renginiai Artimiausiu metu Vilniuje? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Vilniuje! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Artimiausiu metu - pasirinkimas pakankamai didelis. Vyks net šeši renginiai!

Renginiai Vilniuje | Renginiai Vilnius | Renginiai artimiausiu metu Vilniuje | Kas Vyksta artimiausiu metu Vilniuje | Artimiausiu metu Vilniuje | Studentų Renginiai artimiausiu metu Vilniuje | Jaunimo Renginiai artimiausiu metu Vilniuje

Renginių, vykstančių artimiausiu metu Vilniuje sąrašas:

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Malibu”

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Malibu” - „Artem pivovarov vilniuje / артем пивоваров в вильнюсе”:

Artemas Pivovarovas - įdomus, dviprasmiškas ir labai emocingas atlikėjas, jo dainos priverčia patirti daugybę įvairių jausmų, bet tikrai ne abejingumą. Jis pats rašo muziką ir tekstus ir kiekvieną kartą išgyvena tai, apie ką dainuoja. "Кислород", "Моя ночь", "Собирай меня", "Polnolunie" - iš karto tapo hitais ir įsitvirtino muzikos mėgėjų grojaraštyse. Gegužės 25 d. Jūs turite galimybę išgirsti šiuos hitus ir albumo "Стихия огня" pristatymą gyvai, naktinio klubo "Metelica" scenoje. Он собрал себя по кусочкам и создал собственную вселенную, балансируя между космосом и океаном. Артист, музыкант, исполнитель, автор песен и молодой саундпродюсер – громко заявил о себе в 2015 году с выходом второго студийного альбома «Океан», который был высоко оценен музыкальными критиками и простыми меломанами. В настоящий момент на счету Артема уже 2 полноценных альбома, несколько ярких клипов, множество совместных работ с известными исполнителями (Мот, Влади, SunSay, Нервы и др.), выступления на крупных фестивалях и площадках. Продолжая развивать концепцию современной электронной популярной музыки с элементами фанка, нео-диско и соул, певец трудится над созданием новых музыкальных блокбастеров. Артем Пивоваров - интересный, неоднозначный и очень эмоциональный исполнитель, песни которого заставят переживать самые разные чувства, но точно не равнодушие. Ведь он сам пишет музыку и слова своих песен и каждый раз переживает то, о чем поёт. «Кислород», «Моя ночь», «Собирай меня», «Муссоны» - моментально стали хитами и прочно заняли место в плейлистах меломанов. 22 марта у вас есть возможность услышать эти хиты, а так же презентацию альбома «Стихия огня» в живую на сцене Malibu Disco Club.

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Loftas”

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Loftas” - „Family fest - unikalus miesto festivalis šeimai”:

Family Fest – unikalus miesto festivalis visai šeimai įvyksiantis birželio 2-3 dienomis (Tėvo dienos savaitgalį), Menų fabrike Loftas, Vilniuje, kurio metu ne tik linksmai praleisite laiką, bet ir susipažinsite su vasaros renginiais, būreliais bei stovyklomis, skirtomis mūsų mažiesiems. Renginio metu tėveliai galės prisiminti džiugias vaikystės dienas ir padūkti kartu su vaikais “Old school” žaidimuose, keliančiuose malonią nostalgiją. Bilietai tik (Nuoroda) Padūk ir Patirk: - Nuotykiai su “gyvais” transformeriais; - “Senosios mokyklos” žaidimai, tokie kaip “Klasė”, “Šokinėjimas per gumytę” ir kiti, visai šeimai; - Šiuolaikinių technologijų mylėtojų lauks virtuali tikrovė su VR akiniais; - Jaunieji mokslininkai, ypatingų užduočių metu, galės išmėginti savo galias; - Muzikos “fanai” kels triukšmą su būgnais ir kitais muzikos instrumentais; - Šokėjai galės šėlti kartu su breiko mokytojais ir kitų šokių stilių profesionalais; - Piešime ne tik ant popieriaus, bet ir ant drabužių bei veido. Tapsime žaismingais personažais. Laisvė kūrybai! Pasmaližiauk: - Ledai, gardėsiai ir saldėsiai, cukraus vata bei spragėsiai mažiesiems smaližiams; - Tėveliai energijos užtaisus galės rinktis iš plataus šiuolaikinių užkandžių asortimento. Atrask ir Sužinok: - Kartu su vaikais galėsite susipažinti su gausybe neformaliojo ugdymo organizacijų pasiūlymais: nuo vizualiųjų ir vaidybos menų iki verslumo, kalbų, šiuolaikinių technologijų bei sporto; - “Ką vaikams veikti vasarą?” – stovyklų apžvalga ir galimybė užregistruoti vaikus į vasaros stovyklas; Išmėginsite siūlomus užsiėmimus bei išmoksite naujų dalykų. Turintys neišsenkančius energijos išteklius ir nenustygstantys vietoje galės šokinėti iki dangaus ant batutų, lipti ir kopti kuo aukščiau ant lipynių bei varžytis su tėčiais stalo futbolo varžybose. Nors fiesta tęsis dvi dienas, tačiau paskubėkite įsigyti bilietus, nes jie ištirps taip greitai - kaip vasarą ledai. Bilietai ir daugiau informacijos: (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Loftas”

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Loftas” - „Scarlxrd vilniuje”:

Didžiosios Britanijos repo muzikos žvaigždė SCARLXRD pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Birželio 6 d. menų fabrike LOFTAS jis surengs galingą ir kraują kaitinantį pasirodymą. Marius Listhrop, kuriantis SCARLXRD vardu, yra vienas ryškiausių pasaulyje repo atlikėjų. Jis meistriškai ir aštriai valdo žodį, užkrečia savo beprotiška energija, o agresyvi jo dainų atlikimo maniera sužavėjo dešimtis milijonų gerbėjų visame pasaulyje. Marius Listhrop visuomet mėgo hiphopą, repą ir trap metalą. Nuo pat vaikystės jis buvo labai muzikalus, puikiai šoko. Tačiau iš pradžių SCARLXRD išgarsėjo ne kaip dainininkas, o kaip populiarus vaizdo tinklaraštininkas. Jį augino viena mama, todėl, norėdamas jai finansiškai padėti, būdamas vos 16 metų, vaikinas „YouTube“ platformoje sukūrė kanalą, kuriame skelbė savo originalaus turinio siužetus. Per pusę metų jam pavyko surinkti daugiau nei 700 tūkstančių sekėjų ir uždirbti daugiau, nei jis planavo iš pradžių. Vėliau Marius Listhrop nusprendė visą savo laiką skirti vienintelei aistrai – muzikai. Jis tapo grupės „Myth City“ nariu ir dvejus metus sėkmingai koncertavo. Tačiau grupėje jis negalėjo visapusiškai išreikšti savęs, todėl ją paliko. Po metų kūrybinių paieškų SCARLXRD savo pirmomis dainomis ir išskirtinėu skambesiu bei atlikimo maniera tiesiog susprogdino muzikos industriją. Jo dainos, tokios kaip „Heart attack“, „CHAIN$AW“, „King, Scar.“ užvaldė interneto erdvę ir jis per trumpą laiką tapo viena ryškiausių repo žvaigždžių.

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Kulturos-Baras-Kablys”
11 - 16Penktadienį
22:00 val.

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Kulturos-Baras-Kablys” - „Labirintas”:

Kviesdami į pirmąjį „Labirintą“ žadėjome, kad bus kur pasiklysti. Keturios skirtingos muzikos erdvės tesėjo mūsų pažadus, o solidus svečių sąstatas pasirūpino, kad atvykusieji ne tik galėtų pasiklysti, bet ir nenorėtų atsiklysti – išėjimo paieškos tarp populiariausių vakaro veiklų taip ir nepateko. Todėl šis mūsų festivalis sugrįžta, ir sugrįžta dar klaidesnis. ----- Daugiau informacijos jau greitai. Išankstiniai bilietai – (Nuoroda) ----- Kablys Club, Kauno g. 5, Vilnius, LT. Renginio pradžia - 22.00.

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Tamsta-Club”

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Tamsta-Club” - „Humoro klubas jamali maddix - "vape lord" in vilnius”:

Critically acclaimed comedian and host of Viceland's "Hate Thy Neighbour", Jamali Maddix is embarking on his first World Tour. He'll be bringing brutally honest and unflinching material on the state of society along with personal tales from his travels around the world of hate and moral confrontation. As seen on "Live at the Apollo" (BBC2), "The John Bishop Show" (BBC1), "8 Out of 10 Cats" ("More4"), "Dara O'Brien's Go 8-Bit 8" ("Dave"). "Something to offend everyone" ★★★★ "Sunday Times" "It's a failing of the comedy industry that there aren't more voices like Jamali Maddix on the circuit." ★★★★ "Chortle" "If you are easily offended stay away. If you think you're not, prepare to be challenged." ★★★★★ "Edinburgh Festivals Magazine" Ticket price: 10,6 EUR (all fees included) After buying a ticket, don't forget to book your table (Nuoroda) If you will not book your table, the seats will be allocated randomly. Door: 7 PM Show: 8:30 PM Venue: club "Tamsta", A. Strazdelio str. 1, Vilnius, Age restriction: N18 The show will be in English.

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Who-Hit-John”
01 - 25Penktadienį
22:00 val.

Renginys Artimiausiu metu Vilniuje vykstantis „Who-Hit-John” - „666”:

kas bus sausio 25 dieną?

Komentarai apie renginius artimiausiu metu Vilniuje

Parašykite komentarą apie renginius Vilniuje Artimiausiu metu:

Rask, kur vyksta renginiai artimiausiu metu Vilniuje

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių artimiausiu metu Vilniuje vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.