Renginiai Artimiausiu metu Šiauliuose

Viso renginių: 10

Domina renginiai Artimiausiu metu Šiauliuose? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Šiauliuose! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Artimiausiu metu Šiauliai kaip niekada gyvas! Vyks net 10 renginiai!

Renginiai Šiauliuose | Renginiai Šiauliai | Renginiai artimiausiu metu Šiauliuose | Kas Vyksta artimiausiu metu Šiauliuose | Artimiausiu metu Šiauliuose | Studentų Renginiai artimiausiu metu Šiauliuose | Jaunimo Renginiai artimiausiu metu Šiauliuose

Renginių, vykstančių artimiausiu metu Šiauliuose sąrašas:

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „Grupės “ambrozija“ ir “sadūnų“ koncertas”:

Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou Humoro grupė „Ambrozija“ tęsia kelionę po Lietuvos koncertų sales, pristatydama naujausią savo kūrinį – muzikos ir humoro šou kartu su „Sadūnais“ Pulkas naujų ir jau vizitine „Ambrozijos“ kortele tapusių kultinių personažų pasitiks Jus šiame fantastiškame, humoro klasikais tapusių atlikėjų koncerte, o beprotiški Tatos ir Stefos nuotykiai, nauji Beausio humoro receptai ir iš koto verčiantys Bobulių dialogai – stebins, linksmins ir neleis atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos. Žiūrovų tikrai nenuvils ir seni „Ambrozijos“ bičiuliai, pašėlę aukštaičiai, daugkartiniai „Duokim garo“ nugalėtojai, LNK muzikinių dvikovų dalyviai – spalvingoji folk šoko kapela „Sadūnai“. Trankios pasiutpolkės, jausmingi romansai, „sadūniškai“ aranžuotos populiarios dainos – lyg vyšnaitė ant šio puikaus renginio torto. Tad tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių, kas pamiršote, ką reiškia gerai leisti laiką, žinokite – šis šou skirtas Jums! Grupės „Ambrozija“ Ir „Sadūnų“ koncertas vyks koncertų salėje „SAULĖ“ Šiauliuose, kovo 21 d., 18 val., o bilietas į šį koncertą – puiki dovana Jūsų draugams ir artimiesiems!

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas” - „Antradieniais- disco vakarėliai iki 3 ryto !”:

Kiekvieną antradienį !!! DISCO VAKARĖLIS iki 3ryto !!! ĮĖJIMAS NEMOKAMAS tel.pasiteiravimui: Šiauliai-841502410 (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas” - „Trečiadieniais- disco ausims ir kojoms iki 4ryto”:

Kiekvieną trečiadienį !!! Geriausių hitų energingas vakaras iki 4ryto disco ausims ir kojoms ĮĖJIMAS NEMOKAMAS ĮĖJIMAS NEMOKAMAS tel.pasiteiravimui: Šiauliai-841502410 (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas” - „Ketvirtadieniais-didysis kokteilių balius”:

Ketvirtadieniais DIDYSIS KOKTEILIŲ BALIUS disco (naujausi hitai) iki 4 ryto (Jūsų laukia virš 50 pavadinimų kokteilių) IKI 24.00 val. ĮĖJIMAS NEMOKAMAS (vėliau 2€.) tel.pasiteiravimui: Šiauliai-841502410

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „Domino spektaklis "primadonos"”:

komedija PRIMADONOS Režisierius: Olegas Šapošnikovas (Oļegs Šapošņikovs) Autorius: Kenas Ludvigas (Ken Ludwig) Kostiumų dailininkės: Inga Bermaka ir Agnese Stabiņa Choreografė: Irina Seveljeva Vaidina: Leo – Mantas Vaitiekūnas Džekas – Eimutis Kvoščiauskas, Mindaugas Ancevičius Dankanas – Sakalas Uždavinys, Mindaugas Capas Daktaras – Jonas Braškys Megė – Jovita Balčiūnaitė Odrė – Austėja Lukaitė Garsioji Brodvėjaus komedija! Mylimiausias „Domino“ teatro spektaklis! Du draugai – aktoriai Džekas ir Leo – jau senokai niekaip neužkariauja nei didžiųjų scenų, nei žiūrovų širdžių. Nusivylę tolstančia pripažintų aktorių iliuzija, bičiuliai nusprendžia imtis naujo plano. Netikėtai vaikinus pasiekia žinia, kad JAV gyvenanti pasiturinti dama nemenką palikimą ketina užrašyti seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos, jei tik jie spės atvykti su ja atsisveikinti. Tai tikrai nesudėtingas vaidmuo jauniems ir ambicingiems aktoriams, todėl Džeko ir Leo pasiryžimo nenugesina net ir netikėtai paaiškėjęs faktas, kad tolimieji giminaičiai iš tikrųjų yra visai ne sūnėnai, o dukterėčios – vaikinai tvirtai pasiryžta tapti Maksina ir Stefanija, maloniai pasirengusiomis priimti visą dosniosios tetulės palikimą.

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge” - „Nemokamas vakaras. groja andrius ir jurga”:

Puiki vieta švęsti gimtadienį, vardadienį ar kitas šventes su savo artimais draugais, kaimynais ar bendradarbiais. Vakarėlis vyks jaukioje ir pagražėjusioje smuklės “Juonė pastuogė” salėje. Vietų skaičius salėje labai ribotas, todėl į nemokamą muzikinį vakarą BŪTINA išankstinė rezervacija. Staliukų rezervacija tel.: 841 524926, 8656 43363. Daugiau apie kitus renginius (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Pegasas” - „Penktadienis-2018 ųjų hitai ausims ir kojoms iki 5 ryto”:

Kovo 23d. 2010-2018 ųjų hitai Penktadienis pašėlęs ritmas ausims ir kojoms iki 5 ryto IKI 22.00 val. ĮĖJIMAS „beveik“ NEMOKAMAS tik 3€.(vėliau 5€.) Visiems: pirmas kokteilis už 0.10€(nealk.) iki 23 val. tel.pasiteiravimui: Šiauliai-841 502410 (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „2 donatai. naujo albumo pristatymas.”:

2 Donatai – naujo albumo “Man nereikia debesų“ pristatymas Charizmatiškasis duetas „2 Donatai“, pristato savo antrąjį albumą „Man nereikia debesų“. Muzikalumu ir nuoširdumu užkariavę klausytojų širdis „2 Donatai“, su nauja programa, pradeda koncertinį turą per Lietuvą, kuri tikrai nepaliks abejingų. Daugiau nei 25 miestai ir miesteliai turės progą susipažinti su naujomis dueto dainomis bei kartu sudainuoti, jau hitais tapusias, visiems žinomas dainas. „Tie, kas buvo mūsų koncertuose anksčiau – žino, kad dar dvi dienas po koncerto kojos pačios trypčioja“ – juokėsi Donatas Čižauskas. „Koncertų metu mes visu 100 procentų atsiduodame savo klausytojams, tad jau ko, bet savęs tikrai netaupome. Energija liejasi per kraštus”- kolegai pritarė Karolis Akulavičius. „Iki šiol, viskas ką kūrėme, ką dainavome, patiko mūsų klausytojams. Na, o antrasis albumas mums patiems patinka ne mažiau nei pirmasis, todėl tikime, kad jeigu patinka mums – patiks ir Jums. Ateikite, pasiklausykite ir įsitikinkite, kad nemelavome :)“ – Tęsė Donatas. Kartu su mumis: Deimantas Balys –gitara Kęstutis Radavičius – bosinė gitara Evaldas Sidaras – mušamieji

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Koncertu-Sale-Saule” - „2 donatai / / šiauliai / "man nereikia debesų"”:

"2 Donatai" – Naujo albumo „Man nereikia debesų“ pristatymas Charizmatiškasis duetas "2 Donatai", pristato savo antrąjį albumą „Man nereikia debesų“. Muzikalumu ir nuoširdumu užkariavę klausytojų širdis "2 Donatai", su nauja programa, pradeda koncertinį turą per Lietuvą, kuri tikrai nepaliks abejingų. Daugiau nei 30 miestų ir miestelių turės progą susipažinti su naujomis dueto dainomis bei kartu sudainuoti, jau hitais tapusias, visiems žinomas dainas. „Tie, kas buvo mūsų koncertuose anksčiau – žino, kad dar dvi dienas po koncerto kojos pačios trypčioja“ – juokauja Donatas Čižauskas. „Koncertų metu mes visu 100 procentų atsiduodame savo klausytojams, tad jau ko, bet savęs tikrai netaupome. Energija liejasi per kraštus”- kolegai pritarė Karolis Akulavičius. „Iki šiol, viskas ką kūrėme, ką dainavome, patiko mūsų klausytojams. Na, o antrasis albumas mums patiems patinka ne mažiau nei pirmasis, todėl tikime, kad jeigu patinka mums – patiks ir Jums. Ateikite, pasiklausykite ir įsitikinkite, kad nemelavome :)“ – Kalbėjo vaikinai. Iki greito pasimatymo! Kartu su mumis: Deimantas Balys –gitara Kęstutis Radavičius – bosinė gitara Evaldas Sidaras – mušamieji Durys atidaromos: 30 min. iki renginio Renginio trukmė: 1 val. 20 min. Pertraukos: nėra Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos) Apie duetą: Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius – žemaitijos galingi balsai. Kaip pop muzikos projektas, “2 Donatai” savo muzikinę karjerą pradėjo 2015m. projekte “Lietuvos balsas”. Savo žemaitišku užsispyrimu, paprastumu ir ypatingai stipriais balsais sužavėjo ne vieną klausytoją ir neliko nepastebėtais. Projekte duetas nukeliavo iki pat finalo, "2 Donatai" buvo pakviesti kartu dirbti su muzikos prodiuserine kompanija “Zuzi muzika”. 2016 m. duetas išleido savo debiutinį albumą “Viskas pusiau”. (Nuoroda) O visas naujienas apie duetą ir koncertinį turą galite sekti: FB: (Nuoroda) WEB: (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge”

Renginys Artimiausiu metu Siauliuose vykstantis „Jonio-Pastoge” - „Groja grupė vairas”:

Vietų skaičius smuklės “Juonė Pastuogė” salėje labai ribotas, todėl staliukus į muzikinius vakarus kviečiame rezervuoti iš anksto. Staliukų rezervacija tel.: 841 524926, 8656 43363. Daugiau apie kitus renginius (Nuoroda)

Komentarai apie renginius artimiausiu metu Šiauliuose

Parašykite komentarą apie renginius Šiauliuose Artimiausiu metu:

Rask, kur vyksta renginiai artimiausiu metu Šiauliuose

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių artimiausiu metu Šiauliuose vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.