Renginiai Artimiausiu metu Kaune

Viso renginių: 10

Domina renginiai Artimiausiu metu Kaune? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Kaune! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Artimiausiu metu Kaunas kaip niekada gyvas! Vyks net 10 renginiai!

Renginiai Kaune | Renginiai Kaunas | Renginiai artimiausiu metu Kaune | Kas Vyksta artimiausiu metu Kaune | Artimiausiu metu Kaune | Studentų Renginiai artimiausiu metu Kaune | Jaunimo Renginiai artimiausiu metu Kaune

Renginių, vykstančių artimiausiu metu Kaune sąrašas:

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”
ŠiandienPirmadienį
18:00 val.

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Uždaras vakaras”:

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Senos geros dainos/poliarizuoti stiklai, dinamika, e. sipavičius”:

“Renginių Oazė” kviečia visus į savo tradicinį Kalėdinį superšlagerių vakarą “SENOS DAINOS - GEROS DAINOS”! Net trijų valandų koncerte skambės begalė kultinių lietuviškų hitų, kuriuos atliks Lietuvos estrados grandai – Grupės „POLIARIZUOTI STIKLAI“, „DINAMIKA“, bei pop scenos legenda EGIDIJUS SIPAVIČIUS! „Antilopė“, „Diskoteka“, „Miškų dukra“, „Medžiai be lapų“, „Stasė“, „Padovanok man“, „Palinkėk man gero vėjo“, „Ačiū tau“ ir dešimtys kitų hitų šį vakarą skambės tų žmonių lūpomis, kurios šias dainas pavertė nemirtingomis! Primename, jog “Renginių Oazėje” visos vietos salėje prie staliukų. Jūs galėsite ne tik stebėti nepakartojamą programą, bet ir maloniai leisti laiką, mėgaudamiesi skaniausiais kokteiliais ar stipriaisiais gėrimais. Durys atsidaro 18 val. Renginio pradžia – 19 val. Renginio trukmė – 3 val. Po koncerto – šokiai iki…. Bilietus platina Bilietai.Lt ir “Renginių Oazės” kasa I-V nuo 16 iki 19 val. Dėl bilietų įsigijimo didesnėms grupėms - skambinkite telefonu 8 609 66699. “Renginių Oazė“ pasilieka teisę keisti įėjimo sąlygas ir programą.

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Gargaras-Loft”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Gargaras-Loft” - „„kitokie pasikalbėjimai“ su audriumi bružu”:

Audriau, SU GIMTADIENIU! 38-ąjį gimtadienį švenčiantis Audrius Bružas pirmą kartą svečiuosis „Kitokiuose pasikalbėjimuose“. Žmogus, be kurio lietuviškas kinas yra sunkiai įsivaizduojamas. Lietuviškus filmus, kuriuose Audrius Bružas nėra vaidinęs galima tiesiog suskaičiuoti ant dviejų rankos pirštų. Audrius Bružas ir kino teatras, tai tas pats lyg Darjušas ir Kšištofas Lavrinovčiai arba Lietuvos futbolas ir pralaimėjimai. Jie neišskiriami. Ir kaip tyčia Audrius Bružas, daugeliui žinomas kaip Ramas Kilogramas, netrukus pristatys naujausią filmą „Klasės susitikimas. Berniukai susugrįžta!“. Muzikinis laidos svečias – Black Biceps! Pagrindinis „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjas – Volfas Engelman. ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ Vieta: Gargaras (Raudondvario pl. 101, Kaunas) Laikas: Antradienis (12.19), durys atsidaro 18:00 val., pradžia – 19:00 val. Įėjimas: 5-10 eurų Bilietai: (Nuoroda) N-18 Tapkite „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjais: (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Nisha-Craft”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Nisha-Craft” - „Lambic alaus pažinimas ir degustacija”:

Laukėm ir sulaukėm. Nishoje pirma #Lambicbeer degustacija ir maisto derinimas prie šio alaus. Gruodžio 20 d. t.y. trečiadienį, kviečiame jus į fantastišką ir nelabai pažintą skonių jūrą, kuri, tikiu pakeis požiūrį, į alų kaip į gėrimą. Lambic (arba savaiminės fermentacijos alus) – tai alus, gaminamas naudojant natūralias gamtoje esančias mieles (nenaudojant dirbtinai užaugintų mielių rūšių). Lambic yra vienas iš trijų pasaulyje egzistuojančių alaus tipų. Šio tipo alus gaminamas tik Pajotenlando regione (Belgijos Flamandų Brabanto provincijos vakarinė dalis, į vakarus nuo Briuselio). Skirtingai nei ale ir lager tipų alūs, kurie fermentuojami kruopščiai atrinktomis ir užaugintomis mielių rūšimis, lambic tipo alui leidžiama užsikrėsti natūraliai gamtoje (Senės upės slėnyje Belgijoje) gyvenančiomis laukinėmis mielėmis ir kitais mikroorganizmais. Lambic alus yra neįprasto rūgštaus skonio, panašaus į sausą vyną ar sidrą. (Medžiaga iš interneto). Degustuosime ir su maistu derinsime: The CAM Hanssens Oud Berrsel 3 Fountainen Cantilion DEGUSTACIJOS METU PRISTATYSIME #STRUISE Zombination alaus seriją, skirtą alaus kolekcionieriams. Degustuosime po 75 ml, skanausim maistą derantį prie šio alaus ir lauksim NAUJŲJŲ METŲ su šventiniai alumis. Degustacijos kaina 27 eurai asmeniui. Tik išankstiniai bilietai. Pardavimas vyksta @Nisha craft beer bar Kaunas, Daukšos g. 29. Teirautis AŽ arba 860022286

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Sasha song - rusiškų romansų vakaras”:

Po ilgos pertraukos “Renginių oazės” sceną užkariaus barchatinio balso savininkas - Sasha Song - Dima Šavrovas su nuostabia rusiškų romansų programa! Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nuoširdumu ir nepaprasta aistra muzikai pasižymintis atlikėjas Jūsų širdis džiugins šv, Kalėdų išvakarėse, gruodžio 21 d. 19 val. Už išskirtinius akustinius muzikinius pasirodymus Sasha Song - Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Sasha Song - Dima Šavrovas Lietuvoje išgarsėjo sulaukęs vos dvylikos: už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų. Šis atlikėjas yra mylimas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų: jis atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, nuolat rengia muzikinius pasirodymus Lietuvoje ir užsienyje. Savo močiutės, kurią labai mylėjo ir kuri jį išmokė pamilti muziką, garbei atlikėjas dovanoja romansu turą po Lietuvą! Palydėkime metus kupini pačių gražiausių ir šilčiausių emocijų, kuriomis Jūsų širdis pripildys Sasha Song! Renginio nuoroda: (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Taboo”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Taboo” - „Studentų kalėdos! jovani g-spot dj's taboo gruodžio 21d.”:

Viso miesto studentų Kalėdos!!! Studentų Kalėdos su Jovani - G-Spot DJ's 12.22 Vakaro atvykusieji: -Jovani - G-Spot DJ's VDU Studentų universitetas prisijungia prie vakarėlio, kartu švęs sesijos pabaigą. Įėjimas nemokamas. Informacija apie staliukų rezervavimą telefonu: 370 655 55189 Klubas pasilieka teisę keisti įėjimo kainą, neįleisti nepageidaujamų asmenų, be papildomo paaiškinimo ir jaunesnių nei 18 metų. TABOO CLUB KAUNAS THE STORY OF KAUNAS NIGHT CULTURE BEGINS

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Dejavu-Party-Bar”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Dejavu-Party-Bar” - „Young wild & free | dejavu party ”:

Nes mes jauni, pašėlę ir laisvi! Ir visada tokie būsime! Už muzikos ritmus atsakingas - nuotaikos nestokojantis Deep Luke! ✔ Specialiai šiam vakarėliui parūpinome ŠALTO ORO PATRANKAS! ✔ Merginas, tradiciškai, Ketvirtadieniais pasitinkame su staigmenomis... ✔ Go-Go Šokėjos! Renkamės 23:00 val. - apie pabaigą negalvojame... "DejaVu Party Bar" - vieta, kurioje Tu esi svarbiausias! ĮĖJIMAS NEMOKAMAS / ENTRANCE FREE FaceControl „DejaVu Party Bar“ Rotušės a. 2, Kaunas Tel. informacijai ir rezervacijai (8-692) 22220

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „A tribute to michael buble by petras daunys | kaunas”:

Michael Buble - tikras modernaus džiazo atlikėjo pavyzdys. Jis sugeba perteikti senąjį džiazo, bliuzo, soulo skambėsi moderniam, nūdienos klausytojui visa tai darydamas be galo profesionaliai, charizmatiškai ir žaismingai, o jo komandos grojamos naujos, senų dainų aranžuotės suteikia antrą gyvenimą galbūt šiek tiek primirštiems, tačiau jau klasika spėjusiems tapti kūriniams. Jaunosios kartos atlikėjas Petras Daunys kartu su klavišininku Edgar Sabilo kviečia pasimėgauti subtiliais, gurmaniškais ir gaiviais muzikos skambesiais kurie publikoje nepaliks nei vieno abejingo. Programoje skambės žymiausios – Michael Buble, Ray Charles, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Billy Paul, Queen, The Beatles ir Nina Simone dainos. --- Duris atidarome 20.00 val. Koncerto pradžia: 21.00 val. Bilieto kaina: 10 € Staliuku rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Rock-n-Rolla”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Rock-n-Rolla” - „Carl canni vs. paul de man at rocknrolla”:

Kada ? ➸ Penktadienį 21:00h Kur ? ➸ Rocknrolla Bar & Kitchen Kas ? ➸ Carl Canni vs. Paul de Man Su kuo ? ➸ su savo artimais draugais, kolegomis ir (ne)pažįstamaisiais. Staliukų rezervacija ➸ 37065566622

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „11-asis me gusta gimtadienis”:

Laikas bėga nesustabdomai, atrodo tika įžengėme į studija, o štai jau ir 11 metų prabėgo.... šia proga norime pakviesti į 11-ąjį Me Gustos gimtadienį. kuris vyks: Gruodžio 23 d. (Šeštadienis) 18:00 (durys atsidaro 17:30 ) Adresas: Baltų pr. 16 OAZĖ Kaunas Šio vakaro eigoje : – Išvysime visų studijos šokių komandų pasirodymus, – Hip-Hop, House, Popping, Breakdance, šokių varžybas, – Ragausime 11-tąjį Me Gustos gimtadienio tortą! Renginio vedėjai: Haroldas Urbonavičius ir Edvardas Ščeniovas Paramos mokestis visiems šokėjams ir svečiams : 4 eur. (studijoje) 6 eur. (renginio diena Oazėje) p.s. staliukų nerezervuojame. Labai lauksime visų! Rėmėjai: MGmedia foto-video paslaugos (Nuoroda) suorganizuosime bet kokią šventę jums (Nuoroda)

Komentarai apie renginius artimiausiu metu Kaune

Parašykite komentarą apie renginius Kaune Artimiausiu metu:

Rask, kur vyksta renginiai artimiausiu metu Kaune

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių artimiausiu metu Kaune vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.