Renginiai Artimiausiu metu Kaune

Viso renginių: 10

Domina renginiai Artimiausiu metu Kaune? Čia rasi visus jaunatviškus renginius bet kuriam savaitės vakarui Kaune! Diktuok vakaro planą kartu su NoriuTūsint.lt! Artimiausiu metu Kaunas kaip niekada gyvas! Vyks net 10 renginiai!

Renginiai Kaune | Renginiai Kaunas | Renginiai artimiausiu metu Kaune | Kas Vyksta artimiausiu metu Kaune | Artimiausiu metu Kaune | Studentų Renginiai artimiausiu metu Kaune | Jaunimo Renginiai artimiausiu metu Kaune

Renginių, vykstančių artimiausiu metu Kaune sąrašas:

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”
ŠiandienTrečiadienį
19:00 val.

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „Intelektų kovos”:

Žaidžiame kiekvieną trečiadienį, 19 val. Komandų registracija: 868638850

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Giulijos gimtadienis "švęskime kartu" su grupe ''combo band''”:

Gimimo diena būna ne kas dieną, bet kartą metuose, todėl Giulija nusprendė savo gimimo dienos proga padaryti savo mylimo miesto Kauno gyventojams ir jo svečiams dovaną – gimtadienio gyvo garso koncertą su grupe „Combo Band“ - Švęskime kartu. Programoje surinktos geriausios visų laikų dainos nuo „O tu dainuok“, „Greitai bėga laikas“ iki „Žiema“ ir kitų dainų tapusių Giulijos vizitinėmis kortelėmis. Visą vakarą su Giulija ant scenos, jos draugai ir bendražygiai - grupė „Combo band“, vadovas Arūnas Armonas, ne naujokai scenoje, todėl ir muzikos atlikimas nepaliks nei vieno abejingo. O koks gimtadienis be šventinio torto? Bus ir jis, tortas visiems gerbėjams, taigi su didele meile susitinkame Gimtadienio koncerte – Švęskime kartu.

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Dejavu-Party-Bar”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Dejavu-Party-Bar” - „Tattoo passion | dejavu party ”:

✔ 03.22 KETVIRTADIENIO nakties atvykusieji - laikinų teaturuočių meninikai, kurie Jus papuoš Jūsų pasirinktomis tatuiruotėmis! ✔ Energingą naktį ir tikrą vakarėlį garantuos - Eiven ✔ Specialiai šiam vakarėliui atsigabename ŠALTO ORO PATRANKAS! ✔ Merginas, tradiciškai, Ketvirtadieniais - nustebinsime! Renkamės 23:00 val. - apie pabaigą negalvojame... "DejaVu Party Bar" - vieta, kurioje Tu esi svarbiausias! ▌ ★★★★★★ĮĖJIMAS NEMOKAMAS★★★★★ ▌ FaceControl „DejaVu Party Bar“ Rotušės a. 2, Kaunas Tel. informacijai ir rezervacijai (8-692) 22220

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Gargaras-Loft”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Gargaras-Loft” - „„kitokie pasikalbėjimai“ su inga jankauskaite”:

Tai bus aukščiausio kalibro vakaras. Į vieną vietą, vienam vakarui, ant vienos scenos susirenka trys aukščiausio lygio savo srities profesionalai – Inga Jankauskaitė, Giedrė Kilčiauskienė bei Justinas Jankevicius. Inga Jankauskaitė — talentinga kino ir teatro aktorė, neabejotinai viena geriausių televizijos laidų vedėjų, puiki dainininkė, jausmingų rusiškų romansų atlikėja. Taip pat graži, viliojanti moteris, traukianti visuomenės dėmesį. Arba kitaip — lietuviškoji Claudia Cardinale. Kątik, sausio 10-ąją, savo 37-erių metų gimtadienį atšventusi Inga retai kam dalina interviu, tačiau ji kovo 23-ąją debiutuos „Kitokiuose pasikalbėjimuose“. Muzikinė laidos viešnia – nepakartojamoji Giedrė! ♫ (Nuoroda)(Nuoroda)(Nuoroda) Pagrindiniai „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjai – Volfas Engelman, Wilbergs, CityBee - imu ir važiuoju. ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ ◄ ▲ ► ▼ Vieta: Gargaras (Raudondvario pl. 101, Kaunas) Laikas: Penktadienis (03.23), durys atsidaro 18:00 val., pradžia – 19:00 val. Įėjimas: 5-10 eurų Bilietai: (Nuoroda) Tapkite „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjais: (Nuoroda)

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Renginiu-Oaze” - „Iliuzionisto antono lavrentjevo magijos ir humoro šou ''pyst!''”:

Įvairių TV projektų dalyvis, dusyk „Lietuvos talentų” superfinalininkas ir tarptautinių iliuzijos asų konkursų nugalėtojas Anton Lavrentjev leidžiasi į turą per Lietuvos sales tam, kad pademonstruotų programą, kuri taps jaudinančia ir neįmenama mįsle. Iliuzijos, mentalizmas, virtuoziška mikromagija – visa tai bus patiekta tirštame humoro padaže, kurio skoniai varijuos nuo subtilaus iki pikantiškai aštraus. Pro aštrius susidomėjusios publikos žvilgsnius tikrai nepraslys nė viena detalė, nes kiekvienas judesys scenoje bus filmuojamas operatorių, o vaizdas – tiesiogiai transliuojamas dideliame ekrane. Apie „PYST!” praėjus net mėnesiams po renginio, tebepasakosite savo draugams ir artimiesiems!

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Dzem-Pub”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Dzem-Pub” - „Humoro klubas "renginių vedėjai, šviesos, aparatūra" kaune”:

"Humoro klubas" savo naujausią programą "Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra" atveža į Kauną. Į sceną lips: Paulius Ambrazevičius Mantas Bartuševičius Dominykas Klajumas Vaidotas Šiožinis Durys: 19:00 Pasirodymas: 20:00

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „Domantas razauskas ir simas butavičius | palėpė”:

Domantas Razauskas žinomas įvairiais amplua. Tiek solo, tiek roko grupe „Vos Vos“, su kuria tik ką pristatė naują albumą, tiek su Sauliumi Petreikiu. Daugiau nei dešimt metų dainų kūrėjas groja su charizmatiškuoju smuikininku Simu Butavičiumi, su kuriuo yra išleidęs albumą „Rodyklės“. Duetas po ilgos pertraukos vėl sugrįžta į koncertų sales ir pristato naują improvizacijų programą su senais žinomais kūriniais ir visiškai naujomis dainomis. Ta proga iš naujo perleistos „Rodyklės“, kurios jau ilgą laiką buvo tikra retenybė. „Pastaruosius metus daug dėmesio skyriau sunkesnio roko, bliuzo muzikai su grupe ir velniškai pasiilgau Simo. Kartu negrojome jau beveik porą metų, tad džiaugiamės kaip vaikai, lyg improvizuodami pirmą kartą“, - sako D.Razauskas. Koncerto metu bus galima įsigyti naujausią, vasario mėnesį pristatytą albumą „Vos Vos“ ir šviežiai perleistas „Rodykles“, su tokiais kūriniais kaip „Vėjas per tavo kelius“, „Budėjimas“, „Tamsioji Mėnulio pusė“, „Žvaigždžių spygliai“ ir kitais. --- Duris atidarome 20.00 val. Koncerto pradžia: 21.00 val. Bilieto kaina: pirmieji 50 bilietų po 6 eur, likę - po 7 eur. Staliukų rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Lizdas”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Lizdas” - „Nacht francois x”:

Elektroninių mėnesienų gerbėjams serijos „Nacht“ metu Lizdas ir Red Bull pristatė tamsiausiuose techno koridoriuose sklendančius I Hate Models, Zenker Brothers ir Antigone. Sėkmingos serijos almanachą papildom dar viena žvaigžde: į Kauną užklys vienas iš esminių Paryžiaus pogrindinės scenos protagonistų François X. Beje, mūsų klubas jam taps vienintele stotele Lietuvoje, kur jis pristatys praėjusių metų pabaigoje išleistą pirmąjį pilnametražį albumą „Irregular Passion“. Nepasišiukšlinsim, nes po to išleisime tiesiai į Londono techno meka fabriclondon. Po kelių trumpų, bet itin sėkmingų, įrašų kultinėje Prancūzijos techno kalvėje Deeply House Rooted Records išgarsėjęs prancūzas vėliau įkurė savo paties leidyklą DEMENT3D. Šioje Francois X pasauliui parodė dabar jau kultinius Polar Inertia, Dscrd ar Voiski albumus. Jo albumas išleistas irgi čia, o šį žurnalistai apibūno kaip žingsnį į dar nepažintą teritoriją, praplėčiančią stilių ir nuotaikų spektrą. Ambiento, techno ir industrinių eksperimentų sintezė įtikino ir mus, todėl kovo 23 d. apie šį albumą Francois X papasakos net 5 val. setą, o jam talkins „Lizdo“ komandoras LSAR. Francois X goo.gl/vNU3zJ LSAR goo.gl/LnUGHa Nuo/From: 7€ Lizdas laikosi nefotografavimo politikos, neįleidžia nepilnamečių ir nepageidaujamų asmenų. Lizdas has no-photos, no-underage and no-undesirable persons policy.

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Baras-Republic”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Baras-Republic” - „Marija beržė ir grupė”:

„X Faktoriaus“ trečiojo sezono finalistė, „Lietuvos balso“ penktojo sezono dalyvė Marija Beržė scenoje kartu su gyvu vyrišku užnugariu! Vokalas, gitara, bosinė gitara ir būgnai - tai keturi charizmatiški, humoro jausmo nestokojantys ir ypač mylintys muziką žmonės, kurie bet kurį priverčia pakilti nuo kėdės ir pajudėti kartu! Data: 03.23 Laikas: 23:00 Vieta: Republic No.3 Kaina: NEMOKAMAI! Vietų rezervacija: 8 614 44244 P.S. Veidų kontrolė N-21

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club”

Renginys Artimiausiu metu Kaune vykstantis „Punto-Jazz-Club” - „Sporto viktorina kaune #6”:

Sporto viktorina, PuntoJazz'e. Daugiau nei 50 įvairių ir įdomių klausimų apie sportą. 5 turai apie sportą, įsimintinus sporto įvykius, sportininkus (-es) ir dar daug įdomaus. Nugalėtojų laukia prizai ir siurprizai ir, svarbiausia, galėsite vadintis daugiausiai apie sportą išmanančia komanda Kaune! Žaidžiame Kaune, kovo 24 dieną bare PuntoJazz, Kęstučio g. 6. Laikas: Nuo 14:00 iki 17:00 val. Dalyvių skaičius komandoje: neribojamas Kaina vienam dalyviui: 2€, moterims/merginoms 1€. Registracija ir daugiau informacijos: sporto.viktorina.(Nuoroda) arba asmenine žinute mūsų facebook puslapiui Mūsų facebook'as: (Nuoroda) Ateik ir parodyk kiek žinai apie sportą! Viktorinoje laukiami netik kauniečiai, bet ir sporto "žiniukai" iš kitų miestų.

Komentarai apie renginius artimiausiu metu Kaune

Parašykite komentarą apie renginius Kaune Artimiausiu metu:

Rask, kur vyksta renginiai artimiausiu metu Kaune

Žemėlapyje pavaizduotos renginių, vykstančių artimiausiu metu Kaune vietos.Paspauskite ant ikonų kad pamatytumėte daugiau informacijos.